Garanti BBVA uygulamasını indir anında 1000 TL hediye promosyon senin olsun! İşte detaylar

Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olan Garanti BBVA’dan bir fırsat daha. Garanti Bankası BBVA tarafından yapılan resmi açıklamaya göre mobil uygulamasını indiren kişilere birçok avantaj sunacak. Garanti Bankasının yeni kampanyası ile ilgili bilgiler haberimizin devamında sizlerle...

Garanti BBVA uygulamasını indir anında 1000 TL hediye promosyon senin olsun! İşte detaylar

Garanti Bankası BBVA yeni kampanyası ile yine dikkatleri üzerine çekti.  Bankın yapmış olduğu açıklamaya göre mobil uygulamasını indiren kişilere  bonus para ve faizsiz taksitli nakit avans çekme imkanı sunacak. İşte tüm detaylar...

Bonus kampanyası başladı

Bankanın sunduğu yeni kampanya ise şu şekilde. Garanti BBVA Bankası mobil uygulamasını indirenlere özel 1.000 TL hediye bonus para vereceğini açıkladı. Bankaların kampanyaları hız kesmeden devam ederken Garanti BBVA Bankası tarafından yapılan açıklama ile birlikte yeni kampanya dikkatleri çekti. Bankalar birbiriyle yapmış olduğu bu yarış vatandaşlara yaradı. Garanti Bankası BBVA yapmış olduğu kampanya şu şekilde mobil uygulama üzerinden ilk kez banka müşterisi olan kişiler için bonus para ve faizsiz taksitli nakit avans çekme imkanı sunacak. Yeni kampanya ile mobil şube uygulamasını indiren kişilere cazip seçenekler sunan banka kampanya ile ilgili detayları resmi internet sitesi üzerinden tek tek açıkladı.

Mobil uygulaması indirenlere 1000 TL hediye 

Türkiye'nin en büyük  bankalarından biri olan Garanti BBVA Bankası tarafından uygulanan yeni kampanya ile ilgili açıklamalar şu şekilde "Müşterimiz Olun - 1000 TL Bonus Kampanyası sizin olsun" adı ile yapıldı. "Mobil'den müşterimiz olun, 1000 TL harcamanıza 1000 TL bonus kazanın diyerek yeni kampanyayı duyurdu.

Garanti BBVA Bankası tarafından yapılan yeni kampanya kapsamında 31 Ocak 2023 tarihine kadar yapılan başvurular için 1000 TL bonus para kazanma imkanı sunulacağı duyurdu. Kampanya başvuru şartı olarak ise şu şekilde "2 - 31 Ocak tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisi ile Garanti BBVA'lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan tüm kişiler, ilgili kartlar ile 20 Şubat’a kadar yapacakları tek seferlik 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya özel 1000 TL bonus kazanacak" ifadesini kullanarak kampanya detayların açıklamış oldu.

SONRAKİ HABER