Garanti Bankasından yine bir güzellik geliyor! Başvur anında 200 bin TL senin olsun

Kış dönemiyle birlikte artan ısınma maliyetleri ve yükselen faturalardan dolayı vatandaşlar nakit para arayışına girdi. Bankalar vatandaşların nakit para ihtiyacını karşılamak için çeşitli duyurular yaparken, şimdi de Garanti BBVA kampanyasını açıkladı.

Garanti Bankasından yine bir güzellik geliyor! Başvur anında 200 bin TL senin olsun

Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan Garanti BBVA yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını vatandaşlara duyurdu. Duyurulan bu kampanya kapsamında acil nakit paraya ihtiyacı olanlara yönelik hızlı kredi paketi ile 200 bin TL’ye kadar limitli 36 aya kadar vadeli kredi kullanma imkanı tanınıyor.


Garanti BBVA ihtiyaç kredisi kampanyası

Garanti BBVA’nın düzenlediği bu ihtiyaç kredisi kampanyası BBDK tarafından yapılan yasal düzenleme çerçevesinde 50 bin TL’ye kadar olan kredi paketi 36 ay vadeli olarak verilirken, limit yükseldikçe vade süresi de azalmaktadır. 100 bin TL kredi 24 ay vadeli verilirken, bu tutarı aşan kredi paketlerinde de vade 12 ay ile sınırlı kalmaktadır. 


Garanti BBVA açıklaması

Artan nakit para ihtiyacı ile birlikte kredi paketi hakkında açıklama yapan Garanti BBVA; “Hemen kredi ya da anında onaylı kredi olarak da bilinen hızlı kredi, acil ihtiyaçlarınızı karşılamanız için geliştirilen bir ihtiyaç kredisi türüdür. Hızlı ihtiyaç kredisi şeklinde de karşılaşabileceğiniz söz konusu bankacılık ürününü matbu evrak ve imza olmaksızın temin edebilirsiniz. Garanti BBVA anında kredi hizmetinden yararlanmak için yukarıdaki formu doldurabilirsiniz. Hızlı krediye ek olarak beğeninize sunduğumuz alışveriş kredisi ve borç transferi ürünleriyle de ihtiyaçlarınızı rahatlıklar karşılayabilirsiniz” ifadeleri kullanıldı.

Garanti BBVA kredi hesaplama tablosu

Garanti BBVA’nın nakit ihtiyacı olan müşterilerine yönelik sunduğu bu ihtiyaç kredisinin hesaplama tablosu da şu şekildedir. Banka, yüzde 2,51 oranı ile kredi verirken, 24 ay vadeli 60 bin TL’lik kredinin aylık taksit tutarı da 3 bin 595 TL olarak gerçekleşmektedir. 12 ay vadeli 200 bin TL’lik bir kredi aylık taksit ödemesi de 19 bin 467 TL olarak gerçekleşiyor. Garanti BBVA’nın sunduğu bu kredi kampanyası kapsamında limit yükseldikçe vade süresi de azalıyor.

SONRAKİ HABER