Garanti Bankası'ndan maaşını taşımak isteyen emeklilere eşi benzeri görülmemiş hizmet! E-devlet'ten başvur özelliği açıldı anında aylığınızı taşıyabilirsiniz

Türkiye'de en büyük özel bankalar arasında yer alan Garanti Bankası emekli promosyon ödemelerinde önemli bir ilke imza attı. Garanti Bankası'ndan maaşını taşımak isteyen emeklilere eşi benzeri görülmemiş hizmet! E-devlet'ten başvur özelliği açıldı anında aylığınızı taşıyabilirsiniz

Garanti Bankası'ndan maaşını taşımak isteyen emeklilere eşi benzeri görülmemiş hizmet!

Garanti Bankası'ndan maaşını taşımak isteyen emeklilere eşi benzeri görülmemiş hizmet! E-devlet'ten başvur özelliği açıldı anında aylığınızı taşıyabilirsiniz - Türkiye'de en büyük özel bankalar arasında yer alan Garanti Bankası emekli promosyon ödemelerinde önemli bir ilke imza attı. Bankaların resmi internet sayfalarında "emekli promosyon ödemeleri" için önemli bilgiler yer alırken Garanti Bankası'ndan eşsiz bir hizmet yer aldı. Buna göre ise Garanti Bankası promosyon sayfasını güncelleyerek aylığını taşımak isteyen vatandaşlar için "E-devletten başvur" buton kısmını yayınladı.

Garanti Bankası'ndan maaşını taşımak isteyen emeklilere eşi benzeri görülmemiş hizmet! E-devlet'ten başvur özelliği açıldı anında aylığınızı taşıyabilirsiniz

Garanti Bankası'nın emekli maaş ödemeleri promosyonu sayfasında yer alan bu hizmet karşısında emekliler tek bir tuşa basarak aylıklarını taşıyabilecek. Garanti Bankası teknoloji alanında yaptığı işler ile dijital bankacılıkta yeni işlere imza atmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda banka tarafından yapılan açıklama ile birlikte emekli promosyon tutarlarının 7 bin 500 TL'ye kadar çıkarıldığı paylaşılmıştı. Bankanın promosyon sayfasında güncellemeye gidilirken gelen yeni özellikler ile emekliler rahat nefes alacak.

Garanti Bankası'nın promosyon sayfasında şu ifadelere yer verildi.

"Emekli maaşını Garanti BBVA‘dan alan tüm emekli maaş müşterilerimize, Garanti BBVA Mobil ve İnternet'ten, maaş aldığı Vadesiz TL hesabından yapacağı havale ve hafta içi saat 16:00 ya kadar yapılacak EFT işlemleri ücretsizdir. (Hafta sonları ve resmi tatil günleri dahil değildir. Uygulama 01/04/2021 itibariyle başlamış olup öncesinde gerçekleştirilen havale/eft işlemlerini kapsamamaktadır.)

Şubeye gitmeden Garanti BBVA Mobil'den müşterimiz olun, maaşınızı kolayca Garanti BBVA’ya taşıyın."

GARANTİ BANKASI EMEKLİ AYLIĞI NASIL TAŞINIR?

  • Yeni emekli olacaklar artık ilk maaş bankası olarak Garanti BBVA’yı seçebiliyor!

SSK ve Bağkur’dan emekli olacaklar, e-devlet'ten veya SGK Müdürlükleri aracılığıyla dolduracakları Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesi’nde, Emekli Sandığı’ndan emekli olacaklar ise çalışmakta oldukları kuruma iletecekleri emeklilik başvuru dilekçesinde “Garanti BBVA”yı tercih edebiliyor.

Müşterimiz değilseniz şubeye gitmeden Garanti BBVA Mobil'den müşterimiz olup, maaşınızı kolayca Garanti BBVA’ya taşıyabilirsiniz.

Bankamız müşterisi olup Emekli maaşını farklı bir bankadan yada PTT aracılığı ile alan ve maaşında hiçbir bloke bulunmayan müşterilerimiz, Garanti BBVA Mobil ve Müşteri İletişim Merkezi aracılığı ile emekli maaşını bankamıza aktarabilecek ve promosyon talep edebilecektir.

Tüm emekliler, en yakın Garanti BBVA şubesine yalnızca nüfus cüzdanıyla giderek kolayca banka değişikliği yapabilir.

Ayrıca şubeye gitmeden, e-Devlet’ten de görseldeki adımları izleyerek kolayca banka değişikliği işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. e-Devlet’e Garanti BBVA İnternet aracılığıyla veya PTT’den alacağınız şifre ile giriş yapabilirsiniz.