Garanti bankası duyurdu: 5 Bin TL faizsiz masrafsız taksitli nakit avans müjdesi verildi!

Garanti bankası duyurdu! ihtiyacı artan müşterilerine kampanya sunmaya devam eden Garanti bankasından faizsiz ve masrafsız nakit avans müjdesi geldi. İşte detaylar...

Garanti bankası duyurdu: 5 Bin TL faizsiz masrafsız taksitli nakit avans müjdesi verildi!

Kış aylarının gelmesiyle birlikte vatandaşların ihtiyaçları katlanarak artıyor. Eğitim masrafları, kışlık kıyafetler ve ısınma derken tonla maddi yük üst üste bindi. Özellikle de tüm ödemelere aynı anda yetişemeyen vatandaşlar gözlerini bankalardan yana dikti. Garanti bankasından güzel haber geldi. 5 Bin TL faizsiz masrafsız taksitli nakit avans müjdesi verildi!

Garanti BBVA duyurdu. Müşterilerine kolay imkanlarla kredi ve kredi kartı seçenekleri sunan Garanti Bankası şimdi de 5 bin TL. faizsiz ve masrafsız taksitli nakit avans müjdesini verdi. Vatandaşlar bankaların sağladığı kampanyalardan yararlanmaya çalışırken bu kampanya Garanti müşterilerinin yüzünü güldürdü. 

FAİZ YOK, MASRAF YOK!

Garanti BBVA'nin düzenlemiş olduğu kampanya ihtiyaçlarını karşılamak için çok borca girmek istemeyen, faizin etkisiyle geri fazla para ödemek istemeyen kişileri oldukça sevindirdi. Garanti'nin kampanyasının detayları oldukça merak edildi. Peki Garanti'nin sunmuş olduğu bu nakit avans müjdesinden kimler yararlanabilir?

Garanti bankası duyurdu: 5 Bin TL faizsiz masrafsız taksitli nakit avans müjdesi verildi!

Emeklinin her sene beklediği promosyon ayları bu sene de geldi çattı. Bankalar müşterilerini elinde tutmak için 7 bin 500 TL.ye varan promosyon verirken Garanti'den bir kampanya daha geldi. Özellikle yeni eğitim öğretim yılıyla birlikte kış aylarının da gelmesinde zorluk çeken vatandaşlara Garanti bankasından faizsiz masrafsız kredi kartı olanağı müşterilerine sunuldu. 

Kimler Faydalanabilir?

Garanti BBVA 5 bin TL verdiği kredi kartında faiz ve masraf yok derken web sitesinde şu cümlelerle müşterine duyuruda bulundu;

'Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşterimiz olup, bireysel kredi kartı başvurusu yapın, başvurunuz onaylandığında 5.000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans’tan 6 ay taksitle yararlanın!'

Bu kredi kartı olanağından kimlerin yararlanabileceği ise oldukça merak edildi. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler için web sitesinde detaylı bilgi veren Garanti faizsiz ve masrafsız kredi kartıyla ilgili kimlerin yararlanabileceği hakkında şunlar yer aldı;

'Kampanyadan Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile süreci tamamlayan müşterilerimiz kredi kartı başvuruları onaylandığında faydalanabilir.'

Garanti 5 bin TL kredi kartı başvuru tarihi

Faizsiz ve masrafsız kredi kartından yararlanmak isteyen müşterileri için web sitesinde kampanya detaylarına ilişkin kısımlar şu şekilde yer aldı;

 • Kampanya 7 Temmuz – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanması gerekmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı uzaktan müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanamaması ve sürecin şubede devam etmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz.
 • Kampanyadan Garanti BBVA Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 14 gün içerisinde Garanti BBVA Mobil,
 • Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler, kredi kartı başvurularının onaylanması ve kartlarının açılması durumunda faydalanabilecektir.
 • Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden tamamlanacak kredi kartı başvuruları için geçerlidir.
 • Kampanya tanımı kredi kartı başvurusu onaylandıktan 1 gün sonra yapılacaktır.
 • Taksitli Nakit Avans kampanyasından faydalanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekmektedir. Şifresi belirlenmemiş ve henüz kullanıma açılmamış kartlar kampanyadan faydalanamaz.
 • Kampanya kapsamında kredi kartı 7 - 31 Temmuz tarihleri arasında açılan müşteriler 31 Ağustos 2022 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir. Kredi kartı 1-31 Ağustos tarihleri arasında açılan müşteriler 30 Eylül 2022 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir. Kredi kartı 1-15 Eylül tarihleri arasında açılan müşteriler 15 Ekim 2022 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir. Kredi kartı 16-30 Eylül tarihleri arasında açılan müşteriler 30 Ekim 2022 tarihine kadar faizsiz taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans kredi kartı açılışından sonra sadece 1 kez kullanılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında maksimum 5.000 TL Taksitli Nakit Avans 6 taksit ile kullanılabilir. 5.000 TL’den yüksek tutarlı veya 6 taksitten farklı vadelerde yapılan Taksitli Nakit Avans çekimlerinde çekilen tutarın tamamı için güncel nakit avans faizi uygulanacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Şubesi ve BonusFlaş üzerinden kullanılabilir. ATM ve Müşteri İletişim Merkezi kanallarından yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan her müşteri bir kez yararlanabilir. Kampanya döneminde birden fazla kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilerin sadece ilk onaylanan kredi kartları kampanyaya dahildir.
 • Kampanyaya sadece bireysel ve asıl kredi kartları dahildir. Ticari kredi kartları, ek kartlar ve sanal kartlar dahil değildir.
 • Kredi kartı başvurusu onaylanmayan müşteriler kampanyadan faydalanamaz.
 • Kredi kartı başvurusunun 5.000 TL’den daha az limit ile onaylanması halinde çekilebilecek maksimum Taksitli Nakit avans tutarı kredi kartının limitiyle sınırlıdır.
 • Garanti BBVA kampanyada değişiklik yapma ve dilediği zaman sona erdirme hakkını saklı tutar.