Evlenecek ve evini yenilecekler dikkat! Beyaz eşya alışverişlerinde tam 500 TL indirim yapılacak

Kampanyalarına her geçen gün bir yenisini daha eklemeye başlamış olan Ziraat Bankası, şimdilerde beyaz eşya alışverişi yapacak olan müşterilerine özel 500 TL indirim kampanyası düzenledi.

Evlenecek ve evini yenilecekler dikkat! Beyaz eşya alışverişlerinde tam 500 TL indirim yapılacak

Son zamanlarda vatandaşların banka seçerken, bilhassa dikkat ettikleri bankacılık kampanyaları, daha karlı bir alışveriş için vazgeçilmez hale geldi. Tüm sektörlerde mutlaka kampanya düzenleyen bankalardan biri olan Ziraat Bankası ise, şimdilerde kampanya çalışmalarına hız verdi. Özellikle yılın son çeyreğinde kampanyalarını artırdığı görülen Ziraat Bankası, yeni bir kampanya açıklaması daha gerçekleştirdi.

Müşterilerine pek çok alanda avantajlı kampanyalar sunan Ziraat Bankası, avantajlı kampanyaların sayısını artırmak için bir kez daha hamle yaptı. Bu kez beyaz eşya alışverişlerini kampanya kapsamına alan Ziraat Bankası hem evini yenileyeceklere hem de evleneceklere seslendi. Beyaz eşya alışverişlerinde marka gözetmeksizin indirim kampanyasının startını veren Ziraat Bankası, müşterilerine 500 TL’lik indirim müjdeledi.

ZİRAAT BANKASI’NDAN 500 TL İNDİRİM GELDİ

 Evlenecek ve evini yenilecekler dikkat! Beyaz eşya alışverişlerinde tam 500 TL indirim yapılacak

Yeni kampanyasına ilişkin müşterilerini bilgilendiren Ziraat Bankası, 24 Ekim 2022 tarihi ile 30 Kasım 2022 tarihleri arasında Bankkart ile Bankkart anlaşmalı Beyaz Eşya sektöründe yer alan marka fark etmeksizin üye işyerlerinden Bankkart POS'undan tek seferde yapılacak her 5.000 TL ve üzeri alışverişlere 250 TL, toplamda ise 500 TL indirim sunacağını belirtti. Kampanyaya katılım şartı koyan Ziraat Bankası, katılım için yapılması gerekenleri de duyurdu.

Kampanyasını katılım şartı ile hayata geçiren Ziraat Bankası, kampanyadan yararlanmak için hem SMS hem de Bankkart Mobil ve Bankkart internet sitesi üzerinden kampanyaya katılım sağlanabileceğini açıkladı. Kampanyaya SMS ile katılmak isteyen müşterileri için de bir açıklama yapan Ziraat Bankası, 4757 kısa mesaj numarasına ‘BESYA’ yazıp, göndermenin yeterli olduğunu bildirdi.

ZİRAAT BANKASI, KAMPANYA ŞARTLARINI AÇIKLADI

Kampanyasını sadece beyaz eşya sektörü için hazırlamış olan Ziraat Bankası, ana faaliyeti beyaz eşya sektörü olmayan e-Ticaret ve ana faaliyeti beyaz eşya sektörü olmayan fiziki üye işyerlerinden yapılacak beyaz eşya alışverişlerinin kampanyaya dahil olmadığının altını çizdi. Bir işyerinde aynı gün içerisinde yapılacak sadece ilk işlemi kampanyaya dahil edecek olan Ziraat Bankası, kampanyadan yararlanabilecek olan müşterilerini de açıkladı.

Kampanyadan yalnızca bireysel Bankkart, Bankkart Başak ve Bankkart Business sahibi müşterilerinin yararlanabileceğini bildiren Ziraat Bankası, bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği azami indirim tutarını 500 TL ile sınırlandırdı. İndirimi 5 Aralık 2022 tarihinde müşterisin yansıtacak olan Ziraat Bankası, kampanyanın yalnızca asıl kart sahibi olan müşterileri için geçerli olduğunu vurguladı.