Evine mutfak alışverişi yapacaklara müjde! 1 KG şeker 25 TL, siyah çay 34 TL'ye düştü: Stoklar tükenmeden alın

Çay ve şeker fiyatları geçtiğimiz yıl büyük ölçüde zamlanırken, o market çay ve şeker fiyatlarında büyük bir indirim meydana geldiği belirtildi ve siyah çay 34 liraya 1 KG şeker de 25 liraya kadar düştü.

Evine mutfak alışverişi yapacaklara müjde! 1 KG şeker 25 TL, siyah çay 34 TL'ye düştü

Hemen hemen her ürüne gelen büyük ölçekli zam birçok vatandaşın geçim mücadelesi ile karşı karşıya kalmasına neden olduğu belirtilerek vatandaşlar market indirimlerini araştırmaya başladı. Bu doğrultuda özellikle market alışverişi yapacak olan vatandaşlar marketlerdeki indirimleri araştırmaya başladı. Yapılan zamlardan dolayı bazı vatandaşlar mutfak erzak ihtiyaçlarını bile alırken çok fazla zorlanıyor. Bundan dolayı marketler tarafından duyurulan bu indirimler vatandaşların dikkatini çekiyor.

Zamlı tarifeden çay ve şeker fiyatları da payına düşeni misliyle alırken, yeni yılın ilk büyük indirimi paylaşıldı. Bu indirim kampanyası ile beraber çay ve şeker fiyatlarında aynı anda indirim yapıldı ve birçok vatandaşın rahat nefes alması sağlandı. Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus indirim ve stoklar bitmeden alışverişin yapılması. 

Konu ile ilgili olarak Irmak 1 KG toz şeker avansas'ın internet sitesinde 25.89 TL'ye satılırken İsteGelsin üzerinden sipariş verildiğinde 24.50 TL oluyor.

Alışveriş sitelerinde paylaşılan ve indirim yapılan ürünlerin ise şöyle paylaşıldı:

Evine mutfak alışverişi yapacaklara müjde! 1 KG şeker 25 TL, siyah çay 34 TL'ye düştü: Stoklar tükenmeden alın

SONRAKİ HABER