Emeklilere gece yarısı dev müjde verildi! Tüm emeklileri kapsıyor: Tamamen arttırıldı

Milyonlarca emekliye müjdeli bir haber verildi. Bu haberde emeklilere nakit para verileceği bildirildi. Verilen nakit para tutarının ise arttırıldığı görüldü.

Emeklilere gece yarısı dev müjde verildi! Tüm emeklileri kapsıyor: Tamamen arttırıldı

Ülkemizde yaşayan milyonlarca emekliye güzel haber verildi ve anlık nakit ihtiyacı olan emekliler için kampanyalar tüm hızıyla devam ettiği bildirildi. Konu ile ilgili olarak emekli vatandaşlara sunulan 30 – 50 bin TL arasındaki kredi paketleri vatandaşların ihtiyaçlarını karşıladığı ifade edildi.

KAMPANYA AÇIKLAMASI YAPILDI

Emekliler için özel düşük faizli ihtiyaç kredisinin kapısını aralayan bankaların sayısı her geçen gün artmaya devam ettiği belirtilerek özellikle 30 bin TL ile 50 bin TL arasında ihtiyaç kredisi başvuru yapacak vatandaşlar için başvuruların başladığı aktarıldı. Bu noktada Denizbank ve Akbank tarafından bu krediler için kampanya açıklaması yapıldı.

Dev iki banka düşük faizli kredi kampanyasının başladığını belirtti ve emeklilerin bu bankalardaki kampanyadan yararlanması için maaşlarını taşıması gerektiği bildirildi ve maaş müşterilerine özel krediler verileceği vurgulandı.

BANKADAN DA BAŞVURU YAPILABİLİR 

Başvurular internet üzerinden online bir şekilde yapılabileceği ifade edilerek bankaya gitmek isteyenler de mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunabileceği vurgulandı. Başvuruda bulunanlar bankadan olumlu sonuç almaları halinde ödemeleri hesaplarına anında nakit olarak yatırılmaktadır.

SONRAKİ HABER