Emeklilere 10 bin TL ödeme yapılıyor! Teklif resmen açıklandı: Tüm emekliler alabilecek

Milyonlarca emekliye ek ödeme müjdesi verildi. Ek ödeme teklifi 10 bin liraya kadar çıktı.

Emeklilere 10 bin TL ödeme yapılıyor! Teklif resmen açıklandı: Tüm emekliler alabilecek

Emekliler bankaların sunduğu ek kampanyalarla kazanmaya devam ettiği belirtilerek Türkiye Finans emekli maaşını bankaya taşıyan tüm müşterilerine özel toplamda 10.000 TL’ye ulaşan nakit promosyon ödemesi yapıldığı bildirildi. Banka tarafından duyurulan bu kampanyanın ay sonunda sona ereceği bildirildi. Bununla beraber emekli maaşını bankaya taşıyan her müşteriye 7.500 TL nakit promosyon ödemesi yakınını getirdiğinde ise toplamda ek 2 bin 500 TL ödeme ile çoğaldığı ifade edildi.

31 OCAK'TA SONA ERECEK 

Türkiye Finansbank’ın kampanya detayı belli olduğu aktarılarak 31 Ocak’ta sona erecek kampanya kapsamında ilk kez emekli olacaklar ya da farklı bir bankada emeklilik hesabı bulunanlar şubeye gitmeye gerek kalmadan uygulama üzerinden maaş taşıma işlemlerini tamamlayabildiği ifade edildi. Bununla beraber Türkiye Finans mobil uygulama ya da internet şubesi aracılığı ile “Başvurular” kısmına gelerek emekli maaş taşıma işlemleri dakikalar içerisinde tamamlanabileceği ifade edildi.

Daha önceden hesabı bulunmayanlar mobil şube aracılığı ile görüntülü görüşme aşamasını gerçekleştirerek emekli maaşı hesabını taşıyabileceği belirtildi ve detaylı bilgi 0850 222 22 44 numaralı hat aranarak öğrenilebileceği aktarıldı.

KAMPANYA AYRINTILARI 

Kampanyanın ayrıntıları hakkında yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Türkiye Finansbank tek tuşla alınan aylık maaş tutarına göre promosyon ödemesi yapacak. 3 yıl boyunca aynı bankada kalma sözü veren bu fırsattan yararlanacak. Üstelik bankanın emeklilere özel sunduğu kampanyalara ek fırsatlarda sağlanıyor. Emekli maaşı hesaba yatmadan 3 gün önce ücretsiz olarak hesaptan 1000 TL’ye kadar para talep edilebiliyor.

Türkiye Finansbank müşterileri emeklilik hesabını oluşturduktan sonra Happy Bonus kredi kartı aldığı anda ek kazanç elde ediyor. 3000 TL ve üzeri her harcama için 300 TL bonus kazanılıyor.

NE KADAR ÖDEME YAPILACAK?

SSK, Bağkur ya da Emekli Sandığı mensupları aylık maaş aralığına göre aşağıdaki rakamları hesabında bulabilir:

3.500’ye kadar emekli maaşı alana 3.500 TL
3.500 TL – 7.500 TL arası emekli maaşı alana 5000 TL
7.500 TL – 10 bin TL emekli maaşı alana 6.500 TL
10 bin TL ve üzeri emekli maaşı alana 7.500 TL

SONRAKİ HABER