Emekliler mutluluktan ağlayacak! Halkbank, Ziraat ve Vakıfbank'tan müjde! 18 bin TL verilecek!

Emekli maaşlarına gelen zammın ardından bankaların promosyonu emeklinin yüzünü güldürmüş ve maddi açıdan rahatlamalarını sağlamıştı. Bir müjde de Ziraat, Halkbank ve Ziraat bankasından geldi. İşte detaylar...

Emekliler mutluluktan ağlayacak! Halkbank, Ziraat ve Vakıfbank'tan müjde! 18 bin TL verilecek!

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan emeklilere müjde niteliğinde o haber geldi. Emeklilere 18 bin TL ödenek sağlanırken 3 ay boyunca ödeme zorunluluğu olmayacak. Emekli maaşlarına gelen zammın ardında bankaların 7 bin 500 TL.ye dek sağladığı promosyonlarda emeklilerin rahatlamasını sağlamıştı. Emekliye sağlanan promosyonun ardından Halkbank, Ziraat bankası ve Vakıfbank'tan emeklilere güzel haber geldi. 

Kredi faiz oranlarının güncellenmesinin ardından hem emekliye hem de memura ayrı kredi veriliyor. Halkbank, Ziraat bankası ve Vakıfbank tarafından sağlanan 15, 18, 20 ve 30 bin TL kredi olanağı vatandaşın yüzünü güldürecek. Ev ihtiyaçları olanlar, evlenmeyi düşünenler ve her türlü ihtiyacında kullanmak üzere paraya ihtiyacı olanlara duyuruldu. 

Kredi İmkanı Emekliyi Sevindirecek!

Ekonomik anlamda sıkışan binlerce kişinin yardımına kamu bankaları koşacak. İhtiyaçları için paraya ihtiyaç olanların bankaya koşacağı kredi imkanı Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında %1,55 faiz oranıyla emeklilere kredi imkanı sağlanıyor. 

Milyonarca kişinin beklediği ihtiyaç kredisi haberi kamu bankalarından geldi. Düşük faiz imkanlarıyla yüksek fiyatlı kredi olanakları sağlayan Ziraat bankası, Halkbank ve Vakıfbank vatandaşın imdadına yetişmeye hazırlanıyor. 18 Bin TL ihtiyaç kredisi olanağı ile vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamak adına kredi imkanı sağlıyor. 18 bin TL kredi almak isteyenler 6 ay vade seçeneğinden kolaylıkla yararlanabilecek. 

İhtiyacı Olanın İhtiyaç Kredisi Hazır!

Hem emekliyi hem memuru hem de çalışanı kapsayan ihtiyaç kredisi düşük faiz olanakları ile Ziraat bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ta anında hazır. Kış aylarının gelmesiyle birlikte artan ihtiyaçlara ihtiyaç kredisi yetişecek. Vatandaşın sık sık ihtiyaç kredisi faizlerini araştırmasının ardından 3 kamu bankasından da güzel haber geldi. Anında ihtiyaç kredisi ile kış yükünü en aza indirmeye hazırlanıyor. 

Ziraat bankası, Halkbank ve Vakıfbank ihtiyaç kredisine başvuruda bulunmak isteyen kişiler mobil uygulama üzerinden ya da bankanın şubesine giderek kolaylıkla başvurularını tamamlayabilecekler. Herkesin kolaylıkla yararlanabildiği ihtiyaç kredisi bu kışın dertlerine deva olacak. 

 

SONRAKİ HABER