Emekli maaşını QNB Finansbank'tan alanlara promosyon müjdesi!

QNB Finansbank emeklilere promosyon müjdesini verdi. Emekli maaşını en az 3 yıllığına QNB Finansbank'tan almayı kabul edenlere maaş tutarlarına göre promosyon ücreti ödeneceği açıklandı. İşte promosyon kampanyasının detayları haberimizde.

Emekli maaşını QNB Finansbank'tan alanlara promosyon müjdesi!

Milyonlar emekli vatandaş bankaların promosyon kampanyalarını araştırıyor. QNB Finansbank emekli aylıklarını kendi bankalarından alan vatandaşlar için promosyon kampanyasını resmi internet sitesi üzerinden vatandaşlara duyurdu. 

Bankalar birbirleriyle yarış halinde olmakla birlikte daha fazla müşteri çekmek için bazı kampanyalar düzenlemeye devam ediyorlar. Emekliler ise en yüksek tutarda promosyon veren banka araştırması yapıyor. 

Türkiye genelinde birçok şubesi bulunan QNB Finansbank Kasım ayında emekliye ödeyeceği promosyon ücretlerini güncelledi. Bu promosyon kampanyasına göre emekli maaşlarını 3 yıl süre ile QNB Finansbank'tan alan vatandaşlara maaşlarının tutarlarına göre promosyon ücreti ödenecek. Peki QNB Finansbank'ın maaşlarını kendi bankalarından alan müşterileri için ödeyecekleri promosyon tutarları ne kadar? Maaş miktarına göre değişen promosyon tutarları haberimizin devamında yer alıyor. 

PROMOSYON TUTARLARI

QNB Finansbank tarafından verilecek olan promosyon tutarları şu şeklide belirlenmiştir;

  • 3.500 TL’ye kadar maaş alan vatandaşlara ödenecek olan promosyon miktarı 3.000 TL olarak belirlenmiştir.
  • 3.500 TL – 7.500 TL arası maaş alan vatandaşlar için 3.500 TL promosyon ödemesi yapılacaktır.
  • 7.500 TL – 10.000 TL arası maaş alanlara vatandaşlara ise 4.500 TL promosyon ödemesi yapılacaktır.
  • 10.000 TL ve üzeri maaş alan vatandaşlara ise 5.000 TL tutarında promosyon ödemesi yapılacağı banka tarafından açıklanmıştır. 
SONRAKİ HABER