Emekli maaşını o bankadan alanlara 7500 TL nakit promosyon ödemesi yapılacak!

Emekli maaşını o bankadan alan vatandaşlar için banka nakit 7500 TL ödeme yapacak. İşte bankanın promosyon kampanyasının detayları haberimizde yer alıyor..

Emekli maaşını o bankadan alanlara 7500 TL nakit promosyon ödemesi yapılacak!

Emekli maaşını o bankadan alanlara 7500 TL nakit promosyon ödemesi yapılacak!: Emekli maaşını İş Bankasından alanlar 7500 TL'ye varan promosyon ödemesi alabilecek. Bankanın duyurmuş olduğu promosyon kampanyasının detayları ve şartları haberimizde. 

Eline nakit para geçsin isteyen vatandaşların ilgiyle takip ettiği promosyon kampanyalarından birini de İş Bankası emekliler için düzenledi. Bu kampanyaya göre bankadan alınan maaş oranlarına göre kişiye nakit promosyon ödemesi yapılacak.

7500 TL'YE VARAN PROMOSYON ÖDEMESİ YAPILACAK

İş Bankası emekli maaşını bu bankadan alan vatandaşların maaş tutarlarına göre promosyon ödemesi yapacağını internet sitesi üzerinden yayınladı. İş Bankasının internet sitesi üzerinden yapmış olduğu promosyon ödemesi ile ilgili açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

 ”T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma ile 1 Kasım 2022 – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli kampanya çerçevesinde ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası’nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 7.500 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası’na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor.” denildi. Peki İş Bankasının maaş tutarlarına göre ödediği promosyon miktarı ne kadar?

İŞ BANKASI PROMOSYON ÖDEMESİ TUTARI

İş Bankası emekli maaşını bankaya taşıyan vatandaşlar için düzenlemiş olduğu promosyon kampanyasını duyurdu. Bu kampanyada alınan maaşlara göre promosyon ödemesi yapılacağı açıklandı. İşte maaş tutarları ve ödenecek promosyon miktarları;

3500 TL' (3500 TL hariç) maaş alanlar için ödenecek olan promosyon miktarı 4500 TL

3500 TL ile 7500 TL (7500 TL hariç) arasında maaş alan emeklilere ödenecek olan promosyon tutarı 5250 TL

7500 TL ile 10.000 TL (10.000 TL hariç) arası maaş alanlara 6250 TL promosyon ödemesi yapılacak.

10.000 TL ve üzeri maaş alanlara ise 7500 TL promosyon ödemesi yapılacağı banka tarafından açıklanmıştır. 

Promosyona katılım sağlamak için son gün 30 Kasım 2022 tarihi olarak belirtilmiştir. Bu tarihe kadar emekli maaşını İş Bankasına taşıyan vatandaşlara vaat edilen promosyon tutarları ödenecektir.