Emekli maaşı 5.500 TL ve üstü olanlara duyuru yapıldı! Hemen başvurunuzu yapın: 31 Ocak'ta bitecek

Milyonlar emekliyi ilgilendiren çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanyaya katılan emeklilere para hediye edileceği ifade edildi. Başvurular ise 31 Ocak'ta sona erecek.

Emekli maaşı 5.500 TL olanlara duyuru yapıldı! Hemen başvurunuzu yapın

Emeklileri yakından ilgilendiren önemli bir duyuru yapıldı.Emekli maaşı alan kişiler için geçerli olacak kampanyanın ayrıntıları bildirildi. Bankalar emekliler için yarışa girerek emekli promosyon kampanyası başlattığını belirtti ve Yapı Kredi Bankası tarafından emekli promosyon kampanyası detayları paylaşıldı. Maaşını Yapı Kredi bankasına taşıyanlara 7.000 TL'ye kadar promosyon ödemesi verildiği bildirildi.

Emekliler için bir fırsat olan emekli promosyon kampanyaları yakından takip edildiği belirtilerek Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan açıklamada, emekli maaşını kendi bankasına taşıyanlara 7000 TL’ye kadar promosyon ödemesi yapılacağı ifade edildi.

EMEKLİLERE NE KADAR ÖDENECEK?

Buna göre, emekli maaşları 3.500 TL-7.499 TL arasında 4.900 TL; 7.500 TL- 9.999 TL arasında 6.300 TL; 10.000 TL’ nin üzerindeyse 7.000 TL nakit promosyon ödemesi yapılacağı belirtilerek 1 Kasım 2022 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında SGK emekli aylığı üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren müşterilerimiz 7.500 TL’ye varan nakit emekli maaşı banka promosyonu fırsatından yararlanabileceği aktarıldı.

Banka tarafından yapılan duyurunun devamında Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 3.499 TL’ye kadarsa 4.200 TL; 3.500 TL-7.499 TL arasındaysa 4.900 TL; 7.500 TL- 9.999 TL arasındaysa 6.300 TL; 10.000 TL’ nin üzerindeyse 7.000 TL nakit promosyon ödemesi yapılacağı aktarılarak Ek Ödül Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız 200 TL ek nakit ödül ödeneceği ifade edildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI 

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyuruda şöyle denildi:

1 Kasım 2022 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında ilk kez kredi kartı alan veya promosyon başvuru tarihinden önceki 3 ay içerisinde mevcut kart/kartları ile hiç harcama yapmamış olan müşteriler; kampanya başlangıç tarihinden 28.02.2023’e kadar yapacakları toplam 500 TL harcama sonrasında ek 300 TL nakit promosyon almaya hak kazanacaklardır. Ödeme kişilerin emekli maaş hesaplarına ve hala ek ödül taahhütnamesinin iptal edilmemesi durumunda ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk haftası yapılacaktır.

Kampanyanın başlangıç tarihi itibarıyla Ek Ödül Taahhütnamesi imzalayan müşterilerimiz, ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk günü başlayacak ve üç ay devam edecek şekilde 0 faizle 2.000 TL’ye kadar esnek hesap limitinden faydalanabileceklerdir. Kampanyadan faydalanılabilmesi için nakit promosyon ödemesi alınan ayın son gününe kadar esnek hesap sahibi olunması gerekmektedir.

Kredi kartı kampanyasından 20 Ocak 2022 – 31 Aralık 2022 arasında ek ödül taahhüdü veren ve ödülden faydalanan müşteriler, taahhütlerini iptal edip tekrar taahhüt vermeleri durumunda kampanyadan faydalanamazlar.

Kampanyadan 1 Ocak 2023 tarihi itibariyle Yapı Kredi Bankası’ndan promosyon taahhüdü bulunan ve bir diğer SGK emekli aylığı getiren müşteriler yararlanamazlar.

7.500 TL’ye varan promosyon kampanyası kapsamında promosyon/ek nakit ödül başvurusu işlemleri Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel Internet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve şubelerimiz aracılığı ile yapılabilir.

MAAŞ HESAPLARINA YATACAK

Fatura ve kredi kartı kampanyasından hak edilen ödüller, müşterinin emekli maaş hesabına yatırılacaktır.

Sosyal Güvenlik Kurumundan (SGK) birden fazla gelir/aylık ödemesi alınıyor olması durumunda ödenecek promosyon/ek nakit ödül tutarı, koşulların sağlandığı tarih itibarıyla, Banka aracılığı ile yatan en son gelir/aylık tutarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon/ek nakit ödül ödemesi yapılır.

Nakit promosyon ödemesi üç yıl için peşin olarak yapılır ve üç yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır.

Nakit promosyon/ek nakit ödül ödemesi yapıldıktan sonra üç yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması halinde ilave promosyon/ek nakit ödül verilmez.

SONRAKİ HABER