Elektrik faturalarını 31 Aralık'a kadar Papara uygulamasından ödeyene yüzde 10 indirim fırsatı!

Elektrik aboneliği olan vatandaşlar için Enerjisa fatura ödemeleri ile ilgili indirim fırsatını açıkladı. Buna göre elektrik faturalarını 31 Aralık'a kadar Papara uygulaması üzerinden ödeyenlere yüzde 10 indirim yapılacağı açıklandı.

Elektrik faturalarını 31 Aralık'a kadar Papara uygulamasından ödeyene yüzde 10 indirim fırsatı!

Enerjisa yapmış olduğu yazılı açıklamada Papara kampanyasını vatandaşlara duyurdu. Enerjisa müşterilerinin kolay ve masrafsız bir şekilde Papara uygulaması üzerinden faturalarını ödeyebileceklerini açıkladı. Bu ödeme ile elektrik faturalarından yüzde 10 indirim kazanma fırsatı sunulmakta. İşte detaylar..

KAMPANYANIN DETAYLARI

Enerjisa'nın sunmuş olduğu bu kampanyada elektrik faturalarını Papara uygulaması üzerinden ödemeniz gerekmektedir. Peki Papara nedir? Bu uygulama kullanıcılarına online olarak istediğiniz zaman para transferi ve daha birçok işlemi yapabileceğiniz bir uygulamadır. Peki kampanya şartları ve tüm detaylar neler?

  • Kampanyaya katılmak için son gün 31 Aralık tarihi olarak belirlenmiştir. Bu tarihe kadar Papara platformundan gerçekleştirilecek Enerjisa fatura ödemeleri için yüzde 10 indirim söz konusu olacaktır. 
  • Papara platformundan gerçekleştirilecek Enerjisa fatura ödemeleri ile %10 kazanç fırsatı sunulacağı açıklanmıştır.
  • Her bir Papara kullanıcısı tek seferde en fazla 15 TL ve kampanya süresince en fazla toplam 45 TL kazanabilecektir.
  • Papara kullanıcıları bu kampanyadan en fazla 3 kere yararlanabilir.
  • Kampanya detaylarında belirlenen yüzde 10'luk kazanç fatura ödeme işlemini takip eden 3 iş günü içinde Papara kullanıcısının Papara hesabına aktarılacaktır. İşbu kazanç Enerjisa faturalarında bir indirim teşkil etmez.
  • Gerçekleştirilen fatura ödemesinin iptal edilmesi durumunda kampanya kapsamında Papara hesabına aktarılan kazanım tutarı geri alınacak, hesap bakiyesinin uygun olmaması halinde ise ilgili tutar kullanıcının Papara hesabına borç olarak yansıtılacaktır.
  • Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için 444 4 372 numaralı Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilir ya da 0850 340 0 340 numaralı Papara Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Enerjisa Enerji A.Ş. ve Papara Elektronik Para A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Belirlenen bu şartlar dahilinde 31 Aralık tarihine kadar Papara üzerinden yapacak olduğunuz elektrik faturası ödemesinden yüzde 10'luk indirim kazanabileceksiniz. 

SONRAKİ HABER