Devlet bankaları bir araya gelerek açıkladı! 10 bin TL ihtiyaç kredisi Ekim'de al Ocak'ta ödemeye başla

Türkiye'de vatandaşların ihtiyaçları kapsamında duyurular yapılmaya devam ediyor. Devlet bankaları bir araya gelerek açıkladı! 10 bin TL ihtiyaç kredisi Ekim'de al Ocak'ta ödemeye başla

Devlet bankaları bir araya gelerek açıkladı! 10 bin TL ihtiyaç kredisi Ekim'de al Ocak'ta öde

Devlet bankaları bir araya geldi kampanyayı patlattı! 10 bin TL ihtiyaç kredisi Ekim'de al Ocak'ta ödemeye başla - Türkiye'de vatandaşların ihtiyaçları kapsamında duyurular yapılmaya devam ediyor. Devlet bankaları sağladığı kampanya ile birlikte ertelemeli olarak kredi kullandırmaya devam ediyor. Bu doğrultuda ise Vakıfbank tarafından yapılan kredi duyurusuna yoğun ilgi gösterildi. Vatandaşlar acil nakit ihtiyaçları kapsamında Vakıfbank üzerinden ertelemeli olarak kredi kullanabilecek. İşte detaylar ve daha fazlası ise kamugundemi.com adresinde yer alıyor.

Vakıfbank yaptığı ihtiyaç kredisi kampanyası ile vatandaşların acil ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu doğrultuda 10 bin TL'lik ihtiyaç kredisi için örnek ödeme tablosu, faiz oranları ve detayları paylaştı. Bu doğrultuda daha önce Halkbank ve Ziraat Bankası tarafından da yapılan kampanyaların üzerine bir kampanya da Vakıfbank tarafından açıklandı. İşte detaylar..

Vakıfbank ertelemeli kredi kullanımlarına devam ediyor. Vatandaşların acil ihtiyaçları kapsamında 3 aylık ertelemeli dönem ile birlikte vatandaşlar ihtiyaç kredisi kullanabilecek. İşte buna göre ise 10 bin TL'lik nakit ihtiyacı kapsamında detaylar paylaşıldı.

VAKIFBANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Devlet bankaları bir araya gelerek açıkladı! 10 bin TL ihtiyaç kredisi Ekim'de al Ocak'ta ödemeye başla

Vakıfbank tarafından hesaplaması yapılan 10 bin TL'lik 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi detayları netleşti.

  • KREDİ MİKTARI: 10.000 TL
  • VADE:  36 AY
  • TAKSİT PERİYODU: 1 AY
  • ÖDEMESİZ DÖNEM: 3 AY
  • TOPLAM GERİ ÖDENECEK TUTAR: 15.191,92 TL
  • FAİZ ORANI: %1,91
  • TAKSİT TUTARI: 910,29 TL

Vakıfbank tarafından yapılan kredi duyurusunda şu ifadelere yer verildi.

Krediye uygulanan faiz oranı, tahsis ücreti, ekspertiz ücreti ve vergiler dahil hesaplanan maliyet oranıdır. Sigortalar (Konut Paket, DASK, Hayat Sigortaları vb. ) hesaplamaya dahil edilmemiştir. 

VAKIFBANK ERTELEMELİ KREDİ NASIL BAŞVURULUR?

Vakıfbank tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

"Tüm ihtiyaçlarınız için 36 aya varan vadeler, cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçeneğiyle kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için İhtiyaç Kredisi Kampanyası tüm VakıfBank Şubeleri’nde.

Üstelik cep telefonunuz aracılığıyla da İhtiyaç Kredisi Kampanyasına başvuru yapabilirsiniz."

BAŞVURU MESAJI

Aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Doğum Tarihi (ggaayyyy), Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz.

Ankara - kamugundemi.com

SONRAKİ HABER