Destek paketi gibi ihtiyaç kredisi! Yüzde 0,99 faizle ING Bank 20 bin TL ihtiyaç kredisi verecek!

Türkiye'de bankaların kredi kampanyaları açıklanmaya devam ediyor. Bu doğrultuda vatandaşlar aramış oldukları ucuz kredi imkanına kavuşurken bu süreçte düşük limitli acil nakit para ihtiyacı olan kişilere de fırsat sunmuş oldu.

Destek paketi gibi ihtiyaç kredisi! Yüzde 0,99 faizle ING Bank 20 bin TL ihtiyaç kredisi verecek!

Destek paketi gibi ihtiyaç kredisi! Yüzde 0,99 faizle ING Bank 20 bin TL ihtiyaç kredisi verecek! Türkiye'de bankaların kredi kampanyaları açıklanmaya devam ediyor. Bu doğrultuda vatandaşlar aramış oldukları ucuz kredi imkanına kavuşurken bu süreçte düşük limitli acil nakit para ihtiyacı olan kişilere de fırsat sunmuş oldu. Kredi çekerek acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyen vatandaşlar bu süreçte bankaların hoş geldin kredi paketleri ile birlikte faizsiz yada düşük faizli kredi çekme imkanı yakalamak istiyor.

Hollanda merkezli bankalardan birisi olan ING Bank'ta ihtiyaç kredisi paketlerinde Kasım ayına özel farklı sayılarda seçenek sunuldu. Bunlardan birisi şüphesiz ilk kez ING Bank müşterisi olduktan sonra ihtiyaç kredisi çekecek olan kişiler olurken bu süreçte ING Bank hoş geldin kredisi paketinde de yapılan açıklamalar dahilinde faiz oranlarının yüzde 0.99 olarak uygulanacağı bildirildi.

ING BANK YÜZDE 0.99 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Destek paketi gibi ihtiyaç kredisi! Yüzde 0,99 faizle ING Bank 20 bin TL ihtiyaç kredisi verecek!

Bankalar tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kampanyaları yakından takip ediliyor. ING Bank tarafından yapılan açıklamalarda, "20.000 TL'ye kadar kullanacağınız ihtiyaç kredinizi Turuncu Ekstra'lı olarak kullanın, nakit iade avantajından faydalanın. Kredi faiziniz ne olursa olsun, yüzde 0,99 oranında yansısın" ifadeleriyle kredi paketi sunuldu.

Destek paketi gibi ihtiyaç kredisi! Yüzde 0,99 faizle ING Bank 20 bin TL ihtiyaç kredisi verecek! - Resim : 2

Bankadan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

"İlk kez ING’li olacak müşterilerimize özel kampanya!

20.000 TL'ye kadar kullanacağınız ihtiyaç kredinizi Turuncu Ekstra'lı olarak kullanın, nakit iade avantajından faydalanın. Kredi faiziniz ne olursa olsun, %0,99 oranında yansısın.

Bunun için, Turuncu Ekstra programına katılıp aylık harcamalarınızın 1.250 TL’sini Turuncu Ekstra Banka Kartı’nız ile yapmanız yeterli.

İndirimli faizlerden yararlanabilmek için her iki koşulda da Turuncu Ekstra programına katılmış olmanız ve ihtiyaç kredinizi Kredim Güvende Hayat Sigortası ile birlikte kullanmanız gerekir. Sözleşme faiz oranınız değişmeyecek olup, seçtiğiniz koşulu sağladığınızda bir sonraki ay nakit iade ile faiz oranınızı düşük hissedersiniz. ING’nin kampanyayı sonlandırma ve koşulları değiştirme hakkı saklıdır."

İNG BANK 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ ŞARTLARI

Kampanyadan ilk kez ING’li olacak müşteriler, 20,000 TL’ye kadar olan kredi kullanımlarında 12 ay vadeye kadar yararlanabilir. 

Belirtilen Turuncu Ekstra’lı kredi yansıyan faiz oranı, kampanya dahilindeki ilk kredi kullanımında geçerlidir. 

ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyası için son katılma tarihi paylaşılmadı.

SONRAKİ HABER