Denizbank’tan emekli promosyon kampanyası! 10 bin TL’ye kadar promosyon ödemesi yapılıyor!

EYT düzenlemesinin yasalaşmasından sonra gözler EYT emekli promosyonlarına çevrildi. Güncel promosyon kampanyaları emekliler tarafından yakından takip edilirken, Denizbank da emekli promosyon kampanyası başlattı. İşte 2023 Denizbank EYT promosyon ödemelerinin detayları.

Denizbank’tan emekli promosyon kampanyası! 10 bin TL’ye kadar promosyon ödemesi yapılıyor!

EYT düzenlenmesinin TBMM’de kabul edilerek yasalaşmasından sonra bankalar adeta emekli promosyon kampanyası yarışına girdiler. Mevcut ve potansiyel müşterileri için kampanyalar düzenlerken, EYT’liler için de özel kampanyalar sunmaya başladılar. EYT’lilere emekli promosyon kampanyası haberinin geldiği bir banka Denizbank oldu. Peki, Denizbank emekli promosyon kampanyası ne kadar?
 
 Denizbank Emekli Promosyon Tutarları!
 
Denizbank’ın resmi internet sitesinde bulunan bilgilere göre, maaşını 3 yıl boyunca Denizbank’tan alacağına dair taahhüt veren emekli vatandaşlar için 6 bin TL’den 10 bin TL’ye kadar emekli promosyon ödemesi verilmektedir.

Emekli promosyon ödemeleri emekli maaşına göre değişiklik göstermektedir. Emekli maaşı arttıkça promosyon tutarı da yükselmektedir.

3 bin 500 TL altında maaş alan vatandaşlara 6 bin TL,

3 bin 500 TL ile 7 bin 500 TL arasında maaş alan vatandaşlara 7 bin TL,

7 bin 500 TL ile 10 bin TL arasında maaş alan vatandaşlara 9 bin TL,

10 bin TL üzerinde maaş alan vatandaşlara ise 10 bin TL nakit promosyon ödemesi yapılacak.

Denizbank Emekli Promosyon Başvurusu

Denizbank emekli promosyon kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşların Denizbank’ın resmi işlem kanalları üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Emekli promosyon kampanyası ile ilgili tüm detaylar ve bilgiler Akbank’ın resmi internet sitesinde yer almaktadır.

SONRAKİ HABER