Denizbank'tan eğitim masraflarına en iyi çözüm! 50 bin TL'ye kadar destek ödemesi anında hesapta

Denizbank tarafından duyurulan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte birçok alandaki ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. İşte faiz oranları ve aylık ödeme tutarı..

Denizbank'tan eğitim masraflarına en iyi çözüm! 50 bin TL'ye kadar destek ödemesi anında hesapta

Günümüzde acil nakit ihtiyacı olan kişiler finansman desteği almak için farklı özel bankalar tarafından sunulan teklifleri inceliyor. İnternet bankacılığının da son dönemde gelişmesiyle birlikte kişiler bankalar tarafından kendisine sunulan faiz oranlarını ve aylık ödeme tutarlarını anlık olarak görüntüleyebiliyor. Farklı bankalar tarafından sunulan avantajların çoğalmasıyla birlikte kişiler artık bankaların tekliflerine açık durumda. 

Denizbank tarafından yapılan yeni kampanya kapsamında vatandaşlar; iş, okul, ev, yakıt ve giyim ihtiyaçlarını kısa süre içerisine tamamlayabiliyor. Banka tarafından uygun faizli kredilerin yanında kullanım kolaylıkları ve taksitlendirme çeşitleri de bulunuyor. 50 bin TL ihtiyaç kredisi 36 aya varan vade seçenekleriyle birlikte banka müşterilerine sunulurken kişilerin banka şubesine bile gitmesine gerek kalmıyor.

Denizbank İhtiyaç ve Eğitim Destek Ödemeleri

DenizBank eğitim kredisi; üniversite, özel okul ya da özel kurs ücretleri için kullanılabilir. 36 aya kadar varan vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları ile eğitim ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Eğitim kredisine başvurularda ilgili kurumdan öğrenci kabul belgesi şartı aranır.

DenizBank ihtiyaç kredi çeşitlerinden biri olan tüketici kredisi ise her türlü bireysel ihtiyacın karşılanması amacıyla kullanılabilir. Tatiller, evlilik, ev eşyası ya da elektronik ürün alışverişleri, eğitim, araç masrafları gibi harcamalarınızda tüketici kredisinden yararlanabilirsiniz.

 

Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Ne Kadar?

Denizbank'tan 50 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanımlarında faiz oranı % 1.79 olurken aylık ödeme tutarı da 2.037,24 TL olarak belirtiliyor. Banka tarafından sunulan bu fırsattan yararlanabilmek için mobil bankacılık üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Denizbank'tan eğitim masraflarına en iyi çözüm! 50 bin TL'ye kadar destek ödemesi anında hesapta

Denizbank 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İhtiyaç kredisi; eğitimden seyahate, giyim alışverişlerinden diğer kişisel harcamalara kadar çeşitli harcamalar için kullanılabilen ya da acil nakit ihtiyacını karşılayan bir finansman aracıdır. İhtiyaç kredisinin en önemli avantajlarından biri, bu kredi türünün geri ödemelerinin uzun vade aralıklarında yapılabilmesidir. Bütçenize uygun şekilde oluşturacağınız aylık ödeme planlarıyla ihtiyaç kredisinden faydalanabilirsiniz. DenizBank ihtiyaç kredisini 36 aya varan vade seçenekleriyle kullanabilirsiniz.