Dacia'nın 7 kişilik yeni modeli Jogger Türkiye fiyatı belli oldu! Ayağınıza gelen yeni fırsat

Araba almayı düşünenlere özel yeni duyuru geldi. Dacia, Türkiye pazarına yeni çıkardığı 7 kişilik aracıyla giriş yaparak. Iğdır ve Kars'ta tanıtımı gerçekleşen aracın fiyatı da belli oldu. Fırsat arabanın özellikleri gözlerinizi kamaştıracak. Belki de devlet desteği sağlanabilir.

Dacia'nın 7 kişilik yeni modeli Jogger Türkiye fiyatı belli oldu! Ayağınıza gelen yeni fırsat

Dacia'nın 7 kişilik yeni modeli Jogger Türkiye fiyatı belli oldu! Ayağınıza gelen yeni fırsat - Sıfır araç sahibi olmayı hayal edenler, hayalleriniz suya düşmedi. Dacia imdadınıza yetişti. Yeni çıkardığı 7 kişilik Jogger modeli ile piyasaları alt üst etmeye geldi. Türkiye piyasasına girecek Dacia Jogger'ın fiyatı, özellikleri ve aklını karıştıran tüm detayları belli oldu. Merak edilen konu başlıkları açıklandı. Kars ve Iğdır'da tanıtımı yapılarak araç sahibi olmak isteyenlere göz kırptı.

Romanya'dan Renault'un bünyesine katılan Dacia, dünya geneli tanınan nadir markalar arasında yer alıyor. Her sene çıkardığı gelenekselleşen Duster modeli ile tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Üstün özellikleri sayesinde kullanıcıların değerlendirmesiyle marjını günden güne yükselten Dacia, aynı modelde yeni araç çıkardı. 'Yeni Jogger ile herkese yer var' sloganıyla duyurduğu araç Türkiye piyasasına girmeye gün sayıyor.

Türkiye tanıtımı, Iğdır ve Kars'ta gerçekleşti. Otomobil, 28 Kasım'da yollara çıkacak. Dacia'nın yeni üyesi 7 kişilik geniş aile arabası Dacia Jogger, 2021 yılının sonlarına doğru tanıtılmıştı. Aradan geçen 1 yıl içinde de tüm testleri başarıyla geçerek Türkiye'de satışa çıkacak. Logan modelinin yerini alması, 5 ve 7 kişilik versiyonlarıyla Avrupa'da yoğun talep gören ülkelerde satılmaya başladı.

Dacia'nın 7 kişilik yeni modeli Jogger Türkiye fiyatı belli oldu! Ayağınıza gelen yeni fırsat

Dacia'nın 7 kişilik yeni modeli Jogger Türkiye fiyatı belli oldu! Ayağınıza gelen yeni fırsat - Resim : 2

Dacia'nın 7 kişilik yeni modeli Jogger Türkiye fiyatı belli oldu! Ayağınıza gelen yeni fırsat - Resim : 3

DACİA JOGGER TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Tanıtımda kullanılan renk Terracotta Kahve, sadece Jogger için kullanılacağı belirtildi. Tüketicilerin beğenisine sunulacak yeni renkleriyle piyasaya sürülmeden önce tanıtımda haki renginin yanı sıra ay ışığı gri, duman gri, gri füme, siyah ve beyaz renk modelleriyle çıktı.

TCe 110 beygit benzinli ve ECO-G 100 beygir LGP olmak üzere iki farklı motor seçeneği hizmete açıldı. Otomatik vites hibrit versiyonu Türkiye'ye 2023 yılı ikinci çeyreğinde satışa çıkacağı açıklandı.

JOGGER FİYATI

Avrupa'da başta Fransa'da en çok tercih edilen Dacia Jogger fiyatı, 5 koltuklu 14 bin 990 euro, 7 koltuklu 15 bin 750 eurodan başlıyor. Avrupa'da 7 kişilik en uygun araç olma özelliğini şimdiden kaptı. Türkiye'de 577 bin TL'den başlayan fiyatlarla 28 Kasım Pazartesi gününden sonra satışa çıkacak.

Her yıl 550 bin adet üretim planı dahilinde talep gelmesi halinde kapasitenin artırılacağı belirtildi. 'Yeni Jogger modüler tasarımı sayesinde tüm ihtiyaçlarınız için ideal hem aile hem de hobileriniz için tasarlandı' sloganıyla Türkiye piyasasında satılacak.

SONRAKİ HABER