Cüzdanında Akbank kartı olanlara duyuru yapıldı! 1.000 TL hediye edilecek: Yakınınızı davet etmeniz yeterli

Bankalar tarafından çeşitli kampanyalar düzenleniyor. Bu kampanyalardan biri de Akbank tarafından duyuruldu. Bu doğrultuda başvuru yapanlara 1.000 TL'ye kadar puan verileceği bildirildi.

Cüzdanında Akbank kartı olanlara duyuru yapıldı! 1.000 TL hediye edilecek

Bankaların belirli dönemlerde sundukları kampanyalar ek bir masrafa girmeden kazançlı çıkabilmeyi kolaylaştırdığı aktarılarak Akbank’ın kod paylaşımına özel toplamda 1000 TL kazandıran kampanyasının başladığı bildirildi. Konu ile ilgili olarak Akbank’lı olmamış yakınlarını bankaya davet edenler chip para kazanmanın mutluluğunu yaşayacağı belirtilerek kişiye özel davet koduna erişmek isteyenlerin Akbank’lı olup uygulama üzerinden katılım linki oluşturması gerektiği ifade edildi.

1.000 TL HEDİYE EDİLECEK

Akbank’ın davet kodu paylaşımına kazandıran kampanyasının detaylarının duyurulduğu belirtilerek kampanya dönemi devam ederken her müşteri için özel bir davet kodu hazırlandığı davet kodunu alan kişinin mobil uygulama üzerinden Akbank’lı olma adımlarına tamamlaması gerektiği bildirildi. Bu noktada hesap açılışı gerçekleştikten sonra chip para otomatik olarak davet eden kişinin hesabına yatırıldığı vurgulandı.

Akbanklılar her yakın için 250 TL toplamda 1000 TL chip para kazandığı belirtilerek 28 Şubat tarihine kadar devam edecek olan kampanyadan faydalanmak isteyenlerin tanıdıklarını Akbank mobil uygulama üzerinden gönderdikleri davet kodu ile banka müşterisi yapması yeterli olduğu ve davet eden kişinin 1.000 TL puan kazanacağı bildirildi.

KAMPANYA AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Kampanya dönemi boyunca her Akbank’lı en fazla 1000 TL chip para kazanabilir. Kazanılan chip paralar Akbank kart ya da kredi kartına yüklenir. Kampanya kapsamında davet kodundan faydalanmak isteyenlerin Akbank’a kart, Wings kredi kartı ya da Axess kredi kartı sahip olması gerekiyor. Paylaşımı yapılan kişi Akbank müşterisi olduğu anda hesaba otomatik olarak chip paralar yükleniyor.

Kazanılan chip paraların hesaba yüklendiğine dair otomatik sms gönderiliyor. Kampanyadan yalnızca bireysel müşteriler fayda varabilir. Akbank personelleri ya da şahıs firmaları kampanyaya katılamaz. Kampanya 18 ve 70 yaş arasındaki banka müşterileri için geçerlidir. Davet edilen kişilerin bu yaş aralığında olması gerekir.

SONRAKİ HABER