Cebinde Türkiye İş Bankası kartı olanlar dikkat! Temassız ödemelerinize 150 TL hediye edilecek

Kasım ayının tamamlanmasına günler kala mevcut kampanyalarını hatırlatan Türkiye İş Bankası, 30 Kasım tarihine kadar geçerli olan TL hediyeli yeni kampanyasının ayrıntılarını paylaştı.

Cebinde Türkiye İş Bankası kartı olanlar dikkat! Temassız ödemelerinize 150 TL hediye edilecek

Uzun süredir sektörde olan Türkiye İş Bankası, geçtiğimiz senenin sonunda başlayan ve bu sene de etkisini giderek arttırmaya devam eden olumsuz ekonomik göstergeler kapsamında tüketicilerin yanlarında yer alarak farkını ortaya koyuyor.

Kurulduğu günden bu yana başta uygun finansman kampanyaları olmak üzere birçok farklı kategori altında geçerli olan avantajlı kart kampanyaları ile de dikkat çeken Türkiye İş Bankası, bu sene geçim dertleri iyice artmış olan tüketiciler için farklı kampanyalar geliştirmeye devam ediyor.

Sene başından bu yana birçok farklı başlık altında, kendi işletim politikası çerçevesinde hem finansman hem de kart kampanyaları geliştiren Türkiye İş Bankası, söz konusu kampanya listesini kasım ayının başı itibari ile güncelledi. Güncel şartlara uygun olarak düzenlediği kampanya içerikleri için bir hatırlatma yapan banka, kasım ayı kampanyalarından yararlanmak isteyenler için son başvuru tarihin 30 Kasım olduğunu bildirdi. Bu kapsamda kasım ayının sonu itibari ile sonlanacak olan TL hediyeli bir kampanyasına değinen banka, mevcut müşterileri için geliştirmiş olduğu ilgili kampanyaya ilişkin ayrıntıları paylaştı.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN TEMASSIZ ÖDEMEYE TL HEDİYESİ!

Kasım ayının başı itibari ile duyurmuş olan TL hediyeli kampanyası için son başvuru tarihinin 30 Kasım olduğunu hatırlatan Türkiye İş Bankası, ilgili kampanyanın ayrıntılarını paylaştı. Banka, temassız özellikle Maximum kart ile farklı günlerde tek seferde yapılacak olan 200 TL ve üzeri tutarlı harcamalara 10 TL, toplamda ise 150 TL değerinde MaxiPuan hediyesinin verileceğini bildirdi.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NIN TEMASSIZ ÖDEME KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye İş Bankası’nın temassız ödeme kampanyası kapsamında MaxiPuan hediyesi kazanmak için ek bir başvuru yapılmasına gerek yoktur. 200 TL ve üzeri tutarlı harcamaların kampanya bitimine kadar temassız özellikli kart ile ödenmesi, MaxiPuan kazanımı için yeterlidir. Hediye MaxiPuan’lar 8 Aralık tarihinde hesaplara aktarılacaktır.

 

SONRAKİ HABER