CarrefourSA marketlerde kırmızı etiketli indirimler başladı! Temel gıda da işte yeni fiyatlar: Yağ 129,99 TL Pirinç 39,95 TL Salça 39,95 TL Süt 12,25 TL

Gıda fiyatlarına gelen zam üstüne zamlardan sonra vatandaşlar indirimli ve uygun fiyatlı gıda ürünlerini nasıl alabileceklerini sıklıkla araştırıyor. Zincir marketler arasında yer alan CarrefourSA yeni kampanyalarını duyurdu. CarrefourSA tarafından indirim getirilen ürünlerin fiyatları dikkat çekti.

CarrefourSA marketlerde kırmızı etiketli indirimler başladı! Temel gıda da işte yeni fiyatlar

Market raflarında tüm ürünlerin fiyatlarında yaşanan büyük artış sonrası vatandaşlar temel gıda ürünlerine ilişkin fiyat araştırmaları yapıyor. Gıda ürünleri arasında yer alan bazı ürünlere ise gelen zamlar cepleri yakıyor. Sıvı yağ, pirinç ve salça gibi ürünlerde yaşanan fiyat artışları sonrası pek çok zincir market büyük indirim fırsatlarını duyurmaya başladı.

CarrefourSA ise yeni kampanyalarını duyurdu. Yapılan fiyat indirimleri ise temel gıda ürünlerinde vatandaşların alımlarını kolaylaştırıyor. Geride bıraktığımız 2021 yılının ortalarında başlayan ekonomik sıkıntılar nedeniyle sıvı yağ ve salça gibi ürünlere peş peşe zamlar duyurulmuştu. Bu zamlar sonrası 5 litrelik ayçiçek yağlarında fiyatlar 200 TL baremine ulaşmış ve vatandaşların alım güçleri büyük ölçüde sarsılmıştı. Fiyatlardaki artışlar durdurulamazken alınan kararlar sonrasında fahiş fiyatlardan satışı yapılan ürünlerin fiyatı aşağıya çekilmişti.

Özellikle ayçiçek yağı fiyat artışları ile sansasyon yaratan ürünlerin başında gelirken, bu ürüne peş peşe gelen indirimler dikkat çekti. Gelinen son noktada ise 5 litrelik ayçiçek yağı 180 TL ila 250 TL arasında ortalama fiyatlara sahip hale gelmişti. Pek çok marketin kendi markası olan ayçiçek yağlarında dahi fiyatların oldukça yüksek olması dikkat çekerken vatandaşlar ise indirimli marketleri araştırmaya başladı. Öte yandan süt, salça ve pirinç gibi ürünlerin de fiyatlarında yaşanan artışlar dikkat çekiyordu. 

CarrefourSA ise bu ürünlere büyük ölçekli indirimler yaptığını duyurdu. Yapılan indirimler kapsamında bu ürünlerin fiyatları büyük ölçüde düşüşe geçti. İşte CarrefourSA ayçiçek yağı, domates salçası, süt, kaşar peyniri, baldo pirinç fiyatları!

CarrefourSA Sıvı Yağ, Domates Salçası, Kaşar Peyniri, Baldo Pirinç, Süt Fırsatları!

 Zincir market CarrefourSA tarafından duyurulan yeni indirim kapsamında 6 farklı ürünün fiyatlarında düşüşe gidildi. Yapılan bu indirim sonrasında vatandaşlar rafları boşaltmaya başladı bile. CarrefourSA tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen fiyat düşüşleri arasında yerini henüz alan bu yeni kampanyanın ürünlerin fiyatlarına olan etkileri şu şekilde;

  • Sırma 4 Litre Ayçiçek Yağı: 158,90 TL yerine 129,90 TL
  • Reis Gönen Baldo Pirinç: 47,90 TL yerine 39,95 TL
  • Tat Domates Salçası: 49,95 TL yerine 39,95 TL
  • Carrefour Ayçiçek Yağı: 152,50 TL
  • Carrefour Yağlı Süt: 12,25 TL
  • Carrefour Kaşar Peyniri: 72,50 TL

CarrefourSA marketlerde kırmızı etiketli indirimler başladı! Temel gıda da işte yeni fiyatlar: Yağ 129,99 TL Pirinç 39,95 TL Salça 39,95 TL Süt 12,25 TL

CarrefourSA marketlerde kırmızı etiketli indirimler başladı! Temel gıda da işte yeni fiyatlar: Yağ 129,99 TL Pirinç 39,95 TL Salça 39,95 TL Süt 12,25 TL - Resim : 2

İşbu ürünleri bu fiyatlardan satın almak isteyen kişiler CarrefourSA mağazalarını ziyaret ederek uygun fiyatlardan alışveriş yapabilirler.