Böyle indirim daha gelmez! Şamandıralar patlayana kadar depoları doldurun: İşte benzin, motorin, LPG litre fiyatı

Akaryakıta bir zam bir indirim gelmesinin ardından yeniden indirim gelmesi beklenirken o tahminler araç sahiplerini oldukça sevindirecek. Akaryakıta indirim gelecekmi? benzine ne kadar indirim geldi? İşte detaylar...

Böyle indirim daha gelmez! Şamandıralar patlayana kadar depoları doldurun!

Araç sahipleri tarafından sık sık takip edilen Motorin, LPG ve benzin fiyatları yeniden gündem oldu. Ocak ayından bu yana ilk defa 80 dolardan gerileyen ABD ham petrolü için indirim beklentisi oluşmaya başladı. İndirim tahminleri şimdiden yapılmaya başlarken akaryakıta gelecek indirim araç sahipleri tarafından oldukça merak edildi. 

Araç sahiplerinin özellikle de son dönemlerde en çok sıkıntı çektiği sorunlardan birisi olan akaryakıt olurken araç sahiplerini sevindirecek bir haber geldi. Akaryakıtta indirime gidilmesi beklenirken indirim tahminleri gelmeye başladı. Peki akaryakıtta ne kadar indirim olacak? Akaryakıta indirim gelecek mi? Benzine indirim gelecek mi? 

AKARYAKITA İNDİRİM GELECEK Mİ?

ABD ham petrolün Ocak ayından itibaren 80 doların altına gerilemesi ile birlikte geleceği düşünülen akaryakıt indirimi tahminleri araç sahiplerini mutluluktan ağlatacak cinsten oldu. Artık araçlarına rahat rahat binebilecekleri düşünülen araç sahipleri akaryakıt fiyatlarını oldukça merak etti. 

Benzin ve motorin fiyatları da dahil olmak üzere akaryakıta gelmesi beklenen indirim tahmini araç sahiplerini mutluluktan havaya uçuracak. Araç sahiplerini mutlu edecek indirim tahmini ise 5 TL.nin üzerinde oldu. Sektörün temsilcileri tarafından yapılan tahminde gelecek indirim 5 TL.den fazla olması bekleniyor.

BENZİNE İNDİRİM GELECEK Mİ?

Böyle indirim daha gelmez! Şamandıralar patlayana kadar depoları doldurun: İşte benzin, motorin, LPG litre fiyatı

Sektör temsilcileri tarafından ortaya atılan iddialar doğrultusunda ABD ham petrolünün Ocak ayından sonra 80 doların altına düşmesiyle birlikte akaryakıta 5 TL.nin üzerinde indirim gelmesi bekleniyor. Beklenen indirim araç sahiplerinin şimdiden sevinmesine neden olurken birçok kişi indirimin ne zaman gelip gelmeyeceğini de merak etti. Gerilemenin Ocak ayında gerçekleşeceği düşünülürken akaryakıta gelecek indirimin de yeni yılda olması bekleniyor. 

Henüz tam anlamı ile bir indirim açıklaması gelmese de yeni yılda akaryakıta yapılacak indirim araç sahiplerinin şimdiden ilgisini çekmeye başladı. Akaryakıtta indirime gidileceği tahminler indirimin 5 TL ve üzeri olmasını beklerken önümüzdeki günlerde yapılacak açıklamalar büyük bir merakla beklenmeye başlandı. 

İndirim hakkında sıcak gelişmeler olduğunda bilgi almak için Kamu Gündemi mobil uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirebilir ve takip edebilirsiniz.

Android için tıklayarak indirin. 
Apple için tıklayarak indirin.