Borcu olanlar dikkat! O bankaya ocak bitmeden başvur, borçların silinsin

Yeni yılla girdiğimiz şu günlerde hem özel bankalar hem de kamu bankaları art arda kampanyalarını ilan etmeye devam ederken. Müşteri kaybetmek istemeyen bankalar düşük faizli kredi imkanlarını sunuyor. Garanti Bankasından yeni bir kampanya daha geldi. Garanti BBVA borç kapatma kredisini açıkladı.

Borcu olanlar dikkat! O bankaya ocak bitmeden başvur, borçların silinsin

Garanti Bankası tarafından uygulanan yeni kampanya ile ilgili son başvuru tarihi verildi, bu fırsat kaçmaz denilecek kampanya tüm dikkatleri üzerine çekti. Garanti’nin sunduğu borç kapatma kredisi detayları neler? Nasıl kullanılır ve faiz oranı nedir ? İşte Garanti Bankası kampanyası ile ilgili tüm detaylar... 

Garanti Bankasından dev kampanya 

Borç kapatma kredisi ile tüm borçlarınızı tek bir banka üzerinden kapatabilirsiniz. Borçlarınız tek kalemde silineceği Garanti Bankasının sunduğu borç kapatma kredisi ile alakalı bilgileri resmi internet sitesi üzerinde paylaşıldı. Borcu olanlara büyük müjde veren bankanın dev kampanyası ile tüm borçlarınız tek kalemle kurtulabilirsiniz. Garanti BBVA, dev kampanyası ile ilgili son dakika açıklaması ise şu şekilde borcu bulunan ve tek bir yerde toplamak isteyenler için 30 bin TL’den fazla borcu olan tüm vatandaşlara borç kapatma kredisi verilecek. Düşük faizle tüm borçlarınızdan rahatça kurtulabilirsiniz. Bazı şartlar yerine getirilmesi durumunda  tüm vatandaşlar bu kampanyadan faydalanabilir. 

Borç kapatma kredisi şartları neler? 

Garanti Bankası tarafından uygulanan yeni kampanya ile birlikte vatandaşlar şartları  merak etmekte. 'Garanti BBVA borç kapatma kredisinde aranan şartlar neler olduğu sorusuna yanıt aramaya  başlanıldı. Garanti BBVA borç kapatma kredisinin şartları ise şu şekilde:

Borç transfer kredisinde verilen vade süresi 3 ila 36 ay arasında değişmektedir.

Faiz oranı ise vade süresine göre değişiklik gösterebilir. Garanti Bankası sunmuş olduğu bu kampanyadan  çalışan, emekli ya da kira geliri olan herkes kolaylık yararlanabilir. 50 bin TL'nin altında yer alan tutarlar için en fazla 36 ay vade imkanı yer almakta. 50 bin TL ila 100 bin TL arasındaki krediler için en fazla 24 ay vade ve 100 bin TL üzerindeki krediler için de en fazla 12 ay vade süresi tanımaktadır.

SONRAKİ HABER