Bitcoin'deki düşüşleri tahmin etmişti! Uzman isim kripto yatırımcısını uyardı! Bu tuzağa sakın düşmeyin!

Bitcoin yükselişini sürdürmeye devam ederken uzmanlardan uyarılar da gelmeye devam ediyor. Daha önce Bitcoin’deki düşüşleri bilen uzman isim kripto da boğa tuzağına karşı uyardı!

Bitcoin'deki düşüşleri tahmin etmişti! Uzman isim kripto yatırımcısını uyardı!

2022 yılında ciddi bir düşüş yaşayan Bitcoin ve kripto paralar yeni yılın ilk ayında yukarı yönlü harekete başladı. Bitcoin’deki düşüşleri doğru bir şekilde tahmin eden ünlü kripto analisti Capo, kripto piyasalardaki şu anki yükselişin ise bugüne kadarki en büyük boğa tuzağı olabileceğine dikkat çekiyor.

İsabetli tahminleri ile kripto yatırımcıları tarafından yakından takip edilen Capo, kısa süre önce sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile yatırımcıları uyardı. Boğa tuzağa olabileceğinin altını çiziyor.

BİTCOİN’İN YÜKSELİŞİNDE MANİPÜLASYON ENDİŞESİ SÜRÜYOR!

Piyasa analizleri ile daha önce birçok gelişmeyi önceden tahmin eden ünlü kripto analisti Capo, Bitcoin’de son haftalarda yaşanan yükselişlere dikkat çekti. Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Bitcoin fiyatının manipüle edildiğini ve gerçek bir talep olmadığını söylüyor.

Yukarı yönlü başlayan hareketin yüksek zaman dilimi dirençlerinin test edilme şeklini gerçekçi bulmayan Capo, potansiyel bir boğa tuzağının olabileceğine işaret etti. 21 Ocak’ta 23 bin dolar seviyesini aşmasının ardından gelen yeni tahminler ise dikkat çekiyor.

BİTCOİN’DE SON DURUM NE, BİTCOİN NE KADAR OLDU?

Bitcoin'deki düşüşleri tahmin etmişti! Uzman isim kripto yatırımcısını uyardı! Bu tuzağa sakın düşmeyin!

23 Ocak 2023 Pazartesi gününde hafta başı itibariyle Bitcoin’de hareketlilik devam ediyor. Boğa tuzağı olabileceğine işaret eden Capo, büyük varlık sınıflarından daha iyi performans gösteren küresel varlılar arasında lider bir konuma ulaştığı aktarıldı.

Haftanın ilk işlem gününde 22 bin 59 dolar seviyesinde hareket eden Bitcoin, son ayların en yüksek seviyelerini takip ediyor. Capo ve piyasalardaki diğer pek çok isim ise yatırımcıları temkinli olmaya davet ediyor.  

SONRAKİ HABER