Benzinin litresine bu gece yarısından itibaren 45 kuruş indirim

Türkiye'de akaryakıt fiyatları tekrar dalgalı hareketlenmelerini sürdürmeye devam ediyor. Sektör kaynaklarından gelen açıklamalara göre benzinin litresine 45 kuruşluk indirim gelecek.

Benzinin litresine bu gece yarısından itibaren 45 kuruş indirim

Benzinin litresine bu gece yarısından itibaren 45 kuruş indirim - Türkiye'de akaryakıt fiyatları tekrar dalgalı hareketlenmelerini sürdürmeye devam ediyor. Sektör kaynaklarından gelen açıklamalara göre benzinin litresine 45 kuruşluk indirim gelecek.

Brent petrol piyasa değerlemelerinde yaşanan dalgalanmalar, akaryakıt fiyatlarını yakından etkilemeye devam ediyor. Bu doğrultuda benzine üst üste gelen üç indirim sonrası gece yarısı bu sefer de 55 kuruş zam açıklanmıştı.

Sektör kaynakları tarafından gelen bilgiler doğrultusunda benzine bu gece yarısı itibariyle indirim bekleniyor. Gelecek 45 kuruşluk indirim sonrası fiyatlar da pompaya yansıyacak.

Benzin fiyatına gece yarısı 55 kuruş zam, motorine ise 95 kuruş indirim gelmişti.

24 KASIM 2022 AKARYAKIT FİYATLARI

Dün yaşanan fiyat değişiklikleri pompaya yansıdı. Güncel akaryakıt pompa fiyatlarına göre; İstanbul'da motorin litre fiyatı 23.84 liradan satılıyor. Benzinin litresi ise ortalama 20.62 liradan satılıyor.

Benzine gelecek yeni indirim ile birlikte litre fiyatı yurt genelinde 20 TL olacak.

SONRAKİ HABER