Artık internet kullanmak bile lüks oldu! Bakın aylık paketler kaç para oldu!

İnternet kullanımı da artık tarihe karışacak gibi duruyor. Artan zamlardan telefon faturaları da nasibini alırken internet arttıkça fatura tutarı da artış göstermeye başladı. Peki en uygun internet fiyatı ne kadar oldu? İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle… 

Artık internet kullanmak bile lüks oldu! Bakın aylık paketler kaç para oldu!

Evde interneti olan vatandaşların dikkatine!!! Ev internetlerine yüzde 65 oranında  zam geldi. Artık ödediğiniz fiyatın kat be kat  fazlasını ödeyeceksiniz. İşte tüm detaylar. 

İnternet fiyatlarında son durum ne oldu? 

Dünya genelinde son yüzyıl ile beraber internetin olmadığı herhangi bir alan kalmadı. Ve bu dönemde de internet olan ilgili bir hayli artmaya başladı. Gerek sosyal yaşam gerekse de iş dünyası başta olmak üzere artık her alanda internet platformları üzerinden işler yapılmaya başlandı. Kişiler tarafından internet kullanımı da firmalar tarafından yapılmış olan tarih ve kullanım detayları da merak edilmeye başlandı. İnternet servis sağlayıcılarından biri olan TurkNet yapmış olduğun son açıklama ile birlikte internet kullanıcılarına üzücü haberi verdi. Abonelikler hakkında merak edilenlerin artması ile beraber gelen zamların yüzde kaç seviyelerinde olduğu da güncel fiyat listesini hangi durumda olduğu da merak edilmeye başlandı. 

İnternete % 65’lik zam yapıldı

Yapılmış olan son haberler doğrultusunda, TurkNet tarafından kullanıcılara gönderilmiş olan mesajlar sonucunda internete güncel olarak zam yapılacağı duyuruldu. %65 seviyelerinde olduğu öğrenilen bu zammın ardından dünya fiyat listesinin işte nasıl olacağı merak edilmeye başlandı. Eski fiyat listesine bakıldığı zaman GigaFiber internet kullanmak isteyen kişiler 139,90 TL Türk Telekom alt yapısı üzerinden hizmet almak isteyenler 169,90 TL ödedikleri ortaya çıktı. Yapılan %65’lik zam sonucunda ise GigaFiber internet fiyatı 229,90 TL’ye 169,90 TL olan Türk Telekom altyapısını hizmetinde 249,90 TL’ye çıktığı öğrenildi. Artan zamlardan dolayı müşterilerin tepkisi ise merak edilen konular arasında yer aldı. % 65’lik zam oranın fazla olduğunu düşünüyor musunuz ?   Peki siz bu konu hakkında yorum yapma hakkınız olsa ne derdiniz ? Olması gereken gibi mi? 

SONRAKİ HABER