Araç sahiplerini mutluluktan uçuracak! Akaryakıta nisan ayından beri görülmemiş indirim geliyor!

Son birkaç haftadır akaryakıt fiyatlarında çok daha hızlı gerçekleşen fiyat değişikliklerinin ardından araç sahiplerine mutluluktan uçuracak haber geldi. Çarşamba gününden itibaren geçerli indirim duyanları şaşkına çevirecek.

Araç sahiplerini mutluluktan uçuracak! Akaryakıta nisan ayından beri görülmemiş indirim geliyor!

Araç sahiplerini mutluluktan uçuracak! Akaryakıta nisan ayından beri görülmemiş indirim geliyor!: Son dakika gelen habere göre Brent petrolde varil fiyatı yüzde 4'e yakın düşüş gözlendi. Bu düşüşün ardından araç sahibi vatandaşların gözü akaryakıt indirimine çevrildi. Pazartesi (5 Aralık) günü 86,68 dolar seviyesinde kapatmıştı. Bugün ani bir düşüşle yüzde 4'e yakın değer kaybetti ve 80 doların altına düştü.  Akaryakıta nisan ayından beri görülmemiş indirim geldi. 

AKARYAKITA İNDİRİM GELDİ 

Brent petroldeki ani düşüş sonrasında gözler akaryakıt fiyatlarına  yapılacak olan indirimdeydi. Araç sahiplerini mutluluktan uçuracak indirim haberi geldi. Çarşamba gününden itibaren benzine 2.15 TL motorine 1.90 TL indirim haberi geldi. Böylece benzin fiyatları nisan ayından bu yana ilk kez 20 TL'nin altına düştü. Peki güncel akaryakıt fiyatları ne kadar?

GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI 

İstanbul güncel akaryakıt fiyatı listesi:

  • Benzin fiyatı: 20,19 TL
  • Motorin fiyatı ise 22,97 TL olarak güncellenmiş oldu.

Ankara güncel akaryakıt fiyat listesi:

  • Benzin fiyatı:20,37 TL olurken
  • Motorin fiyatı ise: 23,13 TL seviyelerinde. 

İzmir güncel akaryakıt fiyat listesi:

  • Benzin fiyatı: 20,36 TL,
  • Motorin fiyatı ise; 23,20 TL olarak güncellendi. 
SONRAKİ HABER