Araç sahipleri dikkat! Halkbank kartı olanlara 75 TL'lik akaryakıt hediye edilecek! Son başvuru tarihi 31 Aralık!

Akaryakıt fiyatlarının rekor seviyelere ulaşmasının ardından bütçelerinde ciddi bir sarsıntı yaşayan tüketicilere, Halkbank’tan yeni destek haberi geldi. İşte yeni kampanyaya ilişkin ayrıntılar…

Araç sahipleri dikkat! Halkbank kartı olanlara 75 TL'lik akaryakıt hediye edilecek!

24 Şubat tarihi itibari ile Ukrayna’nın sınırlarını resmen işgal eden Rus hükümeti, bu savaşı kararı ile birlikte iki ülkenin sahip olduğu emtia varlıklarının da değer kazanmalarına sebep oldu. Bu durum ilgili ülkelerin lehlerine olarak değerlendirilirken ülkemiz başta olmak üzere tüm dünya ülkelerinin ekonomilerini direkt olarak etkiledi. Özellikle seneler sonra değer kazanarak 100 dolarlık kritik seviyeyi aşan brent petrolün yükselen grafikleri, akaryakıt fiyatlarını tarihi seviyelere ulaştırdı.

Savaşın başladığı günden bu yana yükselen grafikleri sebebi ile tüketicilerin bütçelerini her ay sıfırlama noktasına getiren akaryakıt fiyatları, birçok kişinin toplu taşıma araçlarına yönelmesine sebep oldu. Ancak gün içerisinde yerine getirmek ile sorumlu oldukları işler sebebi ile kendi araçlarını kullanmaya devam etmek zorunda kalan vatandaşlar, akaryakıt masrafları adına desek arayışı içerisine girdi. Bu durum özellikle bankaları harekete geçirirken müşterilerinin ceplerini düşünen Halkbank’tan da yeni bir kampanya haberi geldi.

Kamu bankalarımızdan birisi olan ve hem kart kampanyaları hem de finansman kampanyaları ile tüketicinin yararına kararlar alan Halkbank, akaryakıt fiyatlarından yaka silken mevcut müşterilerini de unutmadı. Banka, sene sonuna kadar geçerliliği bulunan yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

Araç sahipleri dikkat! Halkbank kartı olanlara 75 TL'lik akaryakıt hediye edilecek! Son başvuru tarihi 31 Aralık!

HALKBANKTAN YENİ AKARYAKIT KAMPANYASI!

Yeni dönemde gelişen olumsuz ekonomik tabloların varlığı, Halkbank’ı harekete geçirdi. Kamu bankası olmasının getirdiği avantajı mevcut müşterileri ile paylaşmak isteyen banka, geliştirdiği uygun kampanyalar ile dikkatleri üzerine topladı. Son olarak yeni bir akaryakıt kampanyası geliştirdiğini duyuran banka, ayrıntıları paylaştı.

Yeni kampanyası kapsamında Petrol Ofisi ile iş birliği yaptığını duyuran Halkbank, Paraf kart kullanıcılarının 4 farklı günde tek seferde yapacakları 250 TL ve üzeri tutarlı akaryakıt harcamalarına, 75 TL tutarında Paraf Para hediyesi kazanabileceklerini belirtti.

HALKBANK AKARYAKIT KAMPANYASININ AYRINTILARI

Halkbank’ın yeni akaryakıt kampanyasına hem Paraf Mobil üzerinden hem de bankanın SMS kanalı üzerinden katılım sağlanabilmektedir. SMS katılımı için bankaya kayıtlı bulunan cep telefonu üzerinden PO yazıp 3404’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.