Araba satın almak isteyenler bu haber sizin için! FIAT 30 Kasım'a kadar sürecek kampanyasını duyurdu! Son bir hafta kaldı

Bu haber araç satın almak isteyen vatandaşları ilgilendiriyor. FIAT 30 Kasım tarihine kadar geçerli olan kampanyasını internet sitesi üzerinden vatandaşlara duyurdu. İşte kampanya detayları..

Araba satın almak isteyenler bu haber sizin için! FIAT 30 Kasım'a kadar sürecek kampanyasını duyurdu

FIAT internet sitesi üzerinden 30 Kasım 2022 tarihine kadar geçerli olmak üzere 36 ay 1,99% faizli ödeme seçeneği ile araç satın almak isteyen vatandaşlara kampanya düzenlendi. FIAT'ın internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu bu kampanyanın detayları haberimizde yer alıyor.

FIAT ARAÇ KAMPANYASI

Kampanyanın detayları FIAT internet sitesi üzerinden duyurulmuştur. İşte kampanyanın detayları şöyle;

"30 Kasım 2022 tarihine kadar geçerli belirtilen aylık %1,99 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarında geçerlidir. Örnek olarak 300.000 TL 36 ay için belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 12.710,84 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 1.683,80 TL tahsis ücreti, vergiler ve rehin tesis ücreti dahil edildiğinde kredinin aylık toplam maliyet oranı % 2,4900; yıllık toplam maliyet oranı %34,3612 olmaktadır."

Örnek tablolar ise şu şekilde belirtilmiştir; 

Araba satın almak isteyenler bu haber sizin için! FIAT 30 Kasım'a kadar sürecek kampanyasını duyurdu! Son bir hafta kaldı

FIAT internet sitesi üzerinden yayınlanmış olan kampanyanın detayları bu şekilde. Bu fırsattan yararlanmak için son tarih 30 Kasım 2022 tarihi olarak belirlenmiştir.