Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan taşıt kredisi hamlesi geldi! Faizler yüzde 1,99’a kadar düştü araç yaşı 9’a çıktı

Taşıt kredisi çekecek olan vatandaşlar için çağrıda bulunan Albaraka Türk Katılım Bankası, kasım ayı itibariyle taşıt kredisi faiz oranlarını düşürdüğünü ve ikinci el araçlarda yaş kriterini esnettiğini duyurdu.

Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan taşıt kredisi hamlesi geldi! Faizler yüzde 1,99’a kadar düştü

Son zamanlarda artan maliyetlerin an ve an yansıdığı sektörlerden biri haline gelmiş olan otomotiv sektörü, artan fiyatları ile gündemlerden düşmez oldu. Özellikle de kasım ayında yeni modellerine iki ayrı zam getiren dünyaca otomobil markaları, vatandaşların bir kez daha taşıt kredilerine yönelmesine neden olur hale geldi. Hal böyleyken, Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan hayır denilemeyecek bir taşıt kredisi kampanyası açıklandı.

Müşterilerinin daha ayrıcalıklı bir hizmet alabilmesi adına kampanyalarını çoğaltmaya devam eden Albaraka Türk Katılım Bankası, bu kez taşıt kredisi kampanyası ile dikkat çekti. Taşıt kredisinde faiz oranlarını düşüren Albaraka Türk Katılım Bankası, aynı zamanda geri ödeme planlarını esnetti. Bunlara ek olarak ikinci el araç alacaklara yönelik artı bir avantaj geliştirmiş olan Albaraka Türk Katılım Bankası, alınacak olan aracın yaş kriterinde de esnemeye gitti.

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI, TAŞIT KREDİSİ PAKETİNİ YENİLEDİ

Müşterilerinin dilediği otomobili alabilmesi için her türlü desteği veren bankalar arasında yer alan Albaraka Türk Katılım Bankası, birinci el araçlarda nihai fatura; ikinci el araçlarda kasko değeri baz alınmak kaydıyla, 2 milyon TL’ye kadar olan araçları, değerinin yüzde 70’ine kadar finanse edeceğini açıkladı. Öte yandan Albaraka Türk Katılım Bankası, taşıt kredisi şartlarını da kamuoyu ile paylaştı.
Taşıt kredisi paketlerini 48 aya varan vadeler ile kullandıran Albaraka Türk Katılım Bankası, ikinci el taşıt kredisinde araç yaşı sınırını 9’a kadar yükseltti.

Vade süresinin aracın değerine göre değişeceğini açıklayan Albaraka Türk Katılım Bankası, aynı zamanda ikinci el araçlarda aracın yaşı ile kullandırılan finansmanın vadesinin toplamının 120 ayı geçemeyeceğini hatırlattı.

Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan taşıt kredisi hamlesi geldi! Faizler yüzde 1,99’a kadar düştü araç yaşı 9’a çıktı

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI, TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARINI DÜŞÜRDÜ

Yenilediği taşıt kredisi kapsamında ikinci el araçlar için vadelendirme politikasını da kamuoyu ile paylaşan Albaraka Türk Katılım Bankası, 6 yaş için maksimum 48 ay, 7 yaş için maksimum 36 ay ve 8 yaş için maksimum 24 ay vade uygulayacağını bildirdi. Yeni paket kapsamında faiz oranlarını da düşüren Albaraka Türk Katılım Bankası, güncel taşıt kredisi faiz oranını açıkladı.

Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan taşıt kredisi hamlesi geldi! Faizler yüzde 1,99’a kadar düştü araç yaşı 9’a çıktı - Resim : 2

Taşıt kredisi faiz oranlarında değişikliğe giden Albaraka Türk Katılım Bankası, bu ay itibariyle taşıt kredisi faizlerini yüzde 1,99’a kadar çekti. Öte yandan Albaraka Türk Katılım Bankası, taşıt kredisi faiz oranlarının vade ve çekilecek olan tutara göre yükselebileceğini müşterilerine hatırlattı.