3 gün içinde sona eriyor! O bankanın müşterisi olanlara 100 TL harcama iadesi fırsatı sunuluyor!

Kuveyt Türk Bankası'nın internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu kampanyaya katılım için son tarih 30 Kasım. Bu tarihe kadar Kuveyt Türk müşterisi olan vatandaşlara 100 TL harcama iadesi hediye edilecek.

3 gün içinde sona eriyor! O bankanın müşterisi olanlara 100 TL harcama iadesi fırsatı sunuluyor!

Kuveyt Türk Bankası'nın düzenlemiş olduğu bu kampanyaya şubelere gitmeden görüntülü görüşme ile bankanın müşterisi olanlar söz konusu hediye iadesine sahip olabilecekler. Peki kampanyanın detayları ve yerine getirilmesi gereken şartlar neler?

KAMPANYANIN DETAYLARI

Kuveyt Türk Bankası'nın internet sitesi üzerinden kampanyalar bölümünde günler öncesinden yayınlamış olduğu kampanyası için son 3 gün. Banka tarafından belirlenen şartlar sağlanarak vaat edilen 100 TL iade hediyesine sahip olabilirsiniz. İşte kampanya şartları:

  • 30 Kasım 2022 tarihine kadar Kuveyt Türk Mobil’den görüntülü görüşme ile banka müşterisi olan vatandaşlara 100 TL’lik Sağlam Nakit kart harcamasına 100 TL harcama iadesi hediye edilecektir.
  • Kampanya 1 Temmuz tarihinde bankanın internet sitesinde yayınlamış olup kampanyaya katılım için son tarih ise 30 Kasım tarihi olarak belirlenmiştir. Bu kampanyaya göre görüntülü görüşme ile hesap açan bireysel müşteriler, şahıs firmaları ve çiftçiler faydalanabileceklerdir.
  • Kampanya kapsamında 30 Kasım 2022 sonuna kadar ilk kez -tek seferde- yapılacak 100 TL ve üzeri Sağlam Nakit Kart harcamasıyla 100 TL’lik harcama iadesi kazanılır.
  • Kampanyadan faydalanılabilmesi için 100 TL harcamanın hesap açılışının üzerinden en az 1 gün geçtikten sonra yapılması gerekmektedir
  • Müşteriler bu kampanyadan bir kez faydalanabileceklerdir.
  • Kampanyaya katılım 30.000 kişi ile sınırlıdır

Kampanya ile ilgili tüm detaylar Kuveyt Türk Bankası'nın internet sitesi üzerinden yayınlanmıştır. Bu kampanyadan faydalanmak için hala zaman var. Katılım için son tarih 30 Kasım. Şubeye gitmeden görüntülü görüşme ile bankanın müşteri olan herkese 100 TL harcama iadesi hediye edilecektir.

 

SONRAKİ HABER