Evden çalışarak ayda 5 bin TL'ye kadar kazanabilirsiniz! Evden çalışabileceğim işleri nasıl bulabilirim?

Son yılların popüler çalışma modeli evden çalışma ile ayda 5 bin TL'ye kadar para kazanabilirsiniz. İŞKUR'da bu türde iş bulmak isteyen vatandaşlara birçok ilan sunuyor.

İlan 12.11.2021 - 01:19 12.11.2021 - 01:20 Mustafa Çokyaşar

Tüm dünyanın mücadele ettiği pandemi ile birlikte evde çalışma modeli büyük popülarite kazandı. Evde çalışma modeline uygun olmayan sektörlerde işsizlik bu dönemle arttı ya da birçok kişi de dükkanını kapatmak zorunda kaldı. Bu bağlamda işsiz kalanlara iş imkanı sunan İŞKUR, son günlerde evde çalışmanın mümkün olduğu işlerde ayda 5 bin liraya kadar maaşın verildiğini açıkladı.

Salgınla birlikte pek çok işveren, önlem amacıyla işlerin evden yürütülmesi kararı aldı. Bu karara hala devam eden pek çok sektör bulunuyor. İşsizlere iş kapısı sağlayan İŞKUR’da artık evden istihdamın yapılacağını ilan etti. Evden çalışma imkanında maaşlar ise 1500 TL'den başlıyor. Bu miktar 5000 TL'ye kadar da yükseliyor.

İŞKUR'da yer alan ilanlarda bilgisayar ve internet bağlantısı gerektirmeden de evden çalışmak mümkün. Özellikle aile ekonomisine katıda bulunmak isteyen tüm ev hanımları, özel bir teknik bilgi gerektirmeden sadece birkaç saat ayırarak ev aylık 1.500 ila 5000 TL arasında maaşlı işte çalışabiliyor.

Ev hanımlarının yoğun ilgi gösterdiği bu iş ile hem iş öğrenip hem de ev bütçesine destek olunabiliyor. İŞKUR evde paketleme ve katlama işine başvuru yapmak isteyen kişiler öncellikle İŞKUR web sayfasındaki evde ek iş başvuru formunu doldurarak ikamet ektikleri bölgedeki İŞKUR şubesinden kayıt yaptırmaları gerekiyor. İŞKUR aracılığıyla evde iş imkanı veren firmalar; maske ambalajı, sabun paketleme, kına ve nikah şekeri paketleme, tel toka kutulama gibi farklı iş imkanı sunarak, kişiler evlerinden aylık gelir elde edilebilecek. Yaklaşık günde 2-3 saat ambalaj yapan bir kişi 1000 ila 2000 TL aralığında gelir elde edebiliyor. Ambalaj ve katlama sayısının artması kazancı da o kadar artıyor.

Gerekli işlemleri yaptıktan sonra iş başvurusu yapabilmeniz için aşağıdaki videodan yararlanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@