Ev Almak İsteyenler Halkbank'a Koşsun! Halkbank Düşük Faizli Yüksek Vadeli Konut Kredisi Kampanyası Detaylarını Açıkladı

Halkbank en çok kredi kampanyası düzenleyen bankalar arasında yer alıyor. Son düzenlediği kredi kampanyası ile birlikte evini almak isteyenlerin beklediği açıklamayı sonunda yaptı.

Finans 05.08.2021 - 10:50 05.08.2021 - 11:04 Elif İşçi

Ev sahibi olmak için bankaların yolunu tutan vatandaşa heyecanlandıran konut kredisi kampanyası Halkbank’tan geldi. Halkbank yeni açıkladığı ve bir süredir üzerinde çalıştığı konut kredisi kampanyası ile birlikte ev alma hayali kuran vatandaşa çok özel fırsatlar sunacak. Hem piyasadaki en düşük faiz oranını garanti etmesi hem de yüksek limit politikasının uygulanması ile birlikte günümüz şartlarında ev alma hayalinin üzerini çizmek üzere olan vatandaşı yeniden heyecanlandırdı.

Halkbank konut kredisi kampanyalarını kendi içerisinde yeniden düzenledi. Farklı kredi paketleri ile birlikte müşterilerin kendilerine en uygun seçeneklere sahip olan kredi paketini seçmelerine fırsat tanınıyor. Özellikle maaşını Halkbank üzerinden alan ve maaş taşıma işlemini öncesinde yapmış olan banka müşterilerine konut kredilerine ek olarak farklı paketler de sunulmaya devam ediyor.

HALKBANK HESAPLI EVİM KONUT KREDİ KAMPANYASINI DUYURDU

Halkbank resmi internet adresi üzerinden yapmış olduğu yazılı açıklama ile birlikte konut almak isteyen vatandaşların değerlendirebileceği kampanyaları ve detaylarını açıkladı. Bütçeye en uygun olabilecek kredi imkanlarından ve uzun vade seçeneklerinden yararlanmak isteyenlere özel olarak Hesaplı Evim Konut Kredi kampanyası açıklandı. Özel faiz oranlarının yanı sıra özel taksit ödemeleri ile birlikte istenilen tutarlarda ödeme yapmak tamamen vatandaşın elinde olacak.

HALKBANK YÜKSEK LİMİTLİ KREDİ VERİYOR

4

Halkbank tarafından sunulan kredi kampanyası ile birlikte müşterilerin yüksek limitli kredi almaları için zorlamadan onay verecek. Bu sayede konut alırken öncelikli olarak ortaya çıkan bazı masrafların vatandaşın cebinden çıkma olasılığının düşürülmesi planlanıyor. Genellikle banka konut kredilerinde konut fiyatının yüzde 20’lik kısmı peşinat olarak alınacak. Ardından geri kalan kısmı kredi olarak verildiği için taksitli ödeme yapılır.

Halkbank ise peşinat tutarını düşürdü. Sadece yüzde 10 oranında peşinat ödemesi yapılarak geri kalan kısım anında şartlara uyanlar için kredi olarak kullanılabilir.

HALKBANK KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARINI DİBE ÇEKTİ

Vatandaşlar konut kredisi çekebilmek için en düşük faiz oranlarını araştırıyorlar. Halkbank bu süreçte en düşük konut kredisi faiz oranlarını açıkladı. Yüzde 1.38 faiz oranı ile birlikte vatandaşın gelirine uygun olarak uygun vade seçenekleri ile birlikte piyasadaki en uygun kredi seçeneğini sunuyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@