Muhtar Haberleri

Muhtar Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan Müjdelemişti! Kabul Edildi, Maaşlara Zam Geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından müjdesi verilen muhtar maaşlarına zammı da içeren yasa teklifi TBMM'de kabul edildi. Maaşlara ne kadar zam yapılacağı da netleşti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Müjdeyi Vermişti! Muhtar Maaşları ile İlgili Kritik Yasa Teklifi TBMM'ye Sunuldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde muhtar maaşlarında iyileştirme yapılacağının müjdesini vermişti. Maaşlarda artışı kapsayan torba yasa teklifi TBMM'ye sunuldu.

Yağ Açıklaması Yapan Erdoğan Canlı Yayında Talimat Verdi: Hemen İhbar Edin!

Kadın muhtarlarla buluşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, programda konuşma yaptı. Başta kadına şiddetle mücadele olmak üzere, ayçiçek yağı stoku yapan marketler ve devletten özele geçen doktorlar da gündemindeydi.

2022 Muhtar Olma Şartları, Kimler Muhtar Olabilir? Görevleri Nelerdir? Muhtarlık Yaş Sınırı Var mı? Muhtar Maaşı Ne Kadar?

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtar maaşlarına zam müjdesinin ardından muhtarlık merak edilmeye başladı. Kimler muhtar olabilir, muhtarlıkta yaş sınırı var mı? 2022 muhtar maaşları ne kadar?

Son Dakika: Muhtar Maaşlarına Cumhurbaşkanı Jesti ile İlave Zam Geldi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Beştepe Sergi Salonu'nda Muhtarlar Toplantısı'na katıldı. Toplantıda muhtarlara ilave zam açıklamasında bulundu.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Türkiye'nin Helalleşmeye İhtiyacı Var

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Kılıçdaroğlu, Zonguldak'ta, Muhtarlar, STK Temsilcileri ve Kanaat Önderleri Buluşması'nda konuştu. Gündeme ilişkin açıklamalar yapan Kılıçdaroğlu: "Türkiye'nin helalleşmeye ihtiyacı var."dedi.

2022 muhtar maaşları belli oldu! Muhtarlar ne kadar maaş alacak?

Enflasyon oranlarının açıklanmasından sonra milyonlarca vatandaş gözünü maaş açıklamalarına dikti. 2022 yılı itibari ile yürürlüğe girmiş olan zanlı maaşlar belli oldu. Bu kapsamda muhtarların 2022 maaşları da açıklandı. İşte maaş haberinin ayrıntıları...