Gss Haberleri

Gss Haberleri

Hepsi bugün değişiyor! İşsizlik maaşı, kıdem tazminatı, GSS primi, engelli yaşlı aylığı, doğum askerlik borçlanması

Asgari ücrete yapılacak zam oranıyla birlikte çok sayıda ödemede değişecek. Başta kıdem tazminatı ve işsizlik maaşı ödemeleri yenilecek. Bunun dışında engelli aylığı, 65 yaş maaşı ve yaşlılık ödemeleri ile GSS prim ödemeleri yenilenecek.

Sağlık Hizmetlerinden Faydalanmak İçin Bu Detaya Dikkat! Ödemenizi Yapmanız Gerekiyor!

GSS ödemesinin nasıl ve nereye yapılacağını sizler için yazımızda derledik. Sizler de gerekli işlemleri yaparak ilgili kurumlara kolaylık ile GSS ödemesi yapabilirsiniz.

2022 GSS Primlerinin Düşürülmesi Talep Ediliyor! 150 TL Olan GSS Primleri Düşürülecek mi?

Genel Sağlık Sigortası (GSS) primleri, 2022 yılı itibariyle 150,12 liraya çıkarılmıştı. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, GSS primlerinin azaltılması gerektiğini söyleyerek talepte bulundu.

İşsizlere SGK'dan Kötü Haber: GSS Primlerine Yüzde 41 Zam Yapıldı!

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), yayımladığı genelge ile herhangi bir işyerinde sigortalı olarak çalışmayanların faydalandığı Genel Sağlık Sigortası (GSS) primlerine zam yapıldığını açıkladı. 2022 GSS primleri ne kadar oldu?

Bağ-Kur ve GSS Prim Borcu Olanlar Dikkat! Yıl Sonuna Kadar Ücretsiz

Genel Sağlık Sigortası (GSS) prim borcu olanlar ile Bağ-Kur'lu olup prim borcu olanları sevindirecek habere ilişkin karar, Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre GSS borcu olanlar sağlık hizmetinden ücretsiz yararlanmaya devam edecek. Son tarihe dikkat!

Asgari Ücret Belli Oldu Rakamlar Değişti! AGİ, İşsizlik Maaşı, GSS ve Sigorta Primleri Zamlandı! İşte Güncel Rakamlar

Türkiye'de milyonlarca kişiyi ilgilendiren 2022 asgari ücret nihayet açıklandı. Asgari ücretin belirlenmesiyle birçok ücrette de zam yapıldı. İşte güncel rakamlar…

Milyonları İlgilendiriyor! Süreç Başladı GSS Borçlarınızı Sildirin, 2021 Borç Yapılandırma Süreci

Genel Sağlık Sigortası (GSS) prim borcu olanlar için yapılandırma dönemi devam ediyor. Bu dönemde GSS prim borcu olanlar ayrıca ekonomik durumları iyi değilse borçlarını sildirebilirler.