Derya Yanık Haberleri

Derya Yanık Haberleri

Ramazan'a Sayılı Günler Kala Bakan Yanık'tan Destek Müjdesi Geldi! 224 Milyon Lira...

Ramazan ayının başlamasına sayılı günler kala Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, ihtiyaç sahibi aileleri sevindirecek haberi açıkladı.

Beklenen Gün Geldi Müjdeyi Bakan Yanık Verdi: 1150 Lira Doğalgaz Destek Ödemeleri Hesaplara Yatırılıyor!

Başvuruları e-Devlet üzerinden yapılan ihtiyaç sahibi ailelere doğalgaz desteği ödemelerinde yeni bir gelişme yaşandı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, 450-1150 lira arasında olan destek ödemelerinin hesaplara yatırılmaya başlandığını duyurdu.

Mart Ayı SED Yardımları Yattı! SED Nedir, Kimler Faydalanabilir?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, mart ayı SED yardım paralarının hesaplara yatırıldığını açıkladı. İlgili yardımdan faydalanmak isteyen vatandaşlar, yardım detaylarına ulaşabilmek adına sorgulamalar yapmaya başladılar. İşte SED yardımlarına ilişkin haberin ayrıntıları…

Aile Bakanlığı Tarafından 419 Şehit Yakını, Gazi ve Gazi Yakını Ataması Yapıldı

Kamu kurum ve kuruluşlarına 419 şehit yakını, gazi ve gazi yakını ataması gerçekleştirildi. Atama töreninde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık konuşma yaptı.

Aile Bakanı Yanık Duyurdu: Ödemeler Hesaplara Yatırıldı! Yaşlılık Aylığı, Engelli Maaşı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, 2022 Mart ayına ilişkin 65 yaş aylığı ve engelli maaşı ödemelerinin hesaplara yatırıldığını açıklayarak maaş alanlara hayırlı olmasını diledi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, şubat ayı SED ödemelerini açıkladı! SED nedir, nasıl yararlanılır?

Hükümetin, ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları için geliştirmiş olduğu sosyal yardım modellerinden biri olan SED, şubat ayı içerisinde en çok aranan başlıklardan biri oldu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. İşte 2022 SED yardımına dair haberin ayrıntıları…

Bakan Yanık Talimat Verdi: Aile Bakanlığı'nda Görevde Yükselme Sınavı Açılıyor

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Bakan Derya Yanık'ın talimatıyla Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı açacağını duyurdu. Sınavın 2022 yılının ikinci döneminde açılması bekleniyor.

Aile Bakanı Derya Yanık'tan Müjde: Ödemeler Hesaplara Yatırılmaya Başlandı!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, yazılı bir açıklama yaparak yaşlı aylığı ve engelli aylıklarının ödemelerinin başladığını duyurdu. Üstelik ödemelere Ocak ayı farkları da yansıyacak.

Bakan Yanık Açıkladı: 1 Milyon Çocuğa Destek Verilecek, İlk Kez Ödenecek !

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, 0-5 yaş arasındaki çocuklar için ilk defa uygulanacak anaokulu-ana sınıfı yardımına ilişkin açıklama yaptı. 1 milyon çocuğa destek sağlanacak!

Bakan Derya Yanık'tan Müjde: Sosyal Yardım Destekleri Artıyor!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, sosyal destek alan ailelere müjdeyi verdi. Bakan Yanık sosyal yardım desteklerinde aylık ödemelerin arttığını açıkladı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık açıkladı: Doğalgaz yardımı 150 TL ile 450 TL arasında değişecek!

Yeni yıl itibari ile gerçekleştirilen toplantılar sonrasında 2022 yılında ihtiyaç sahiplerine doğalgaz yardımı yapılacağı ilan edilmişti. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık doğalgaz faturası yardımı ile ilgili detayları son dakika gelişmesi ile aktardı. İşte milyonlarca ihtiyaç sahibinin merak ile beklediği doğalgaz faturası desteği ile ilgili haberin ayrıntıları…

Bakan Derya Yanık: Hane Başına 450-1150 Lira Arası Doğalgaz Desteği Sağlayacağız

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, doğalgaz yardımına ilişkin detayları açıkladı. "Bakan Yanık: Hane başına yıllık 450 lira ile bin 150 lira arası destek sağlayacağız."

Bakan Yanık'tan Müjdeli Haber: Sosyal ve Ekonomik Destek Miktarı Yükseltildi!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, sosyal ve ekonomik destek miktarlarının yükseldiğini açıkladı. Yeni sosyal ve ekonomik destek miktarları ne kadar oldu?

Aile Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı (GYS) Yapacak mı? Bakan Derya Yanık Açıkladı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, basın mensupları ile yaptığı toplantıda, Aile Bakanlığı personelleri için Görevde Yükselme Sınavı (GYS) yapılıp yapılmayacağına da değindi.

Bakan Yanık Doğalgaz Desteğinin Detaylarını Açıkladı! Başvuruların Nasıl Yapılacağı Belli Oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde açıkladığı doğalgaz faturasına devlet desteğinin detaylarını Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık açıkladı. Başvurular nereden yapılacak? Kimler başvuru yapabilecek? Ödemeler ne zaman yapılacak?

Bakan Yanık Açıkladı! Evde Bakım ve Yaşlılık Aylığı Hesaplara Yatırılmaya Başladı! 2022 Evde Bakım Parası Ne Kadar?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, engelliler ve aileleri için ödenen evde bakım parası ve yaşlılık aylıklarının hesaplara yatırıldığını duyurdu…

Aile Bakanı Ağustos 2021 Evde Bakım Maaşı Ödeme Tarihlerini Açıkladı Mı?

Kurban bayramı öncesinde Aile Bakanı Derya Yanık evde bakım maaşı ödemelerinin ne zaman ödeneceğine ilişkin açıklamalarda bulunmuştu. Peki Ağustos ayı için açıklama geldi mi?