Aöf Haberleri

Aöf Haberleri

2022 Sınav Görevli Ücretleri Belli Oldu! ÖSYM, MEB, AÖF Gözetmen, Yardımcı Gözetmen Kaç TL Alacak?

2022 yılında sınav görevli ücretlerinin ne kadar olacağı belli oldu. Gözetmen, Yedek Gözetmen, Salon Başkanı 2022 sınavlarında kaç TL alacak? Haberimizde.

Anadolu AÖF Bahar Dönemi Ara Sınav Sonuçları Açıklandı

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi, bahar dönemi ara sınav sonuçları açıklandı. AÖF sınav sonucu sorgulama ekranı haberimizde.

AÖF Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı! Sınavlar Ne Zaman, Online mı, Yüz Yüze mi Olacak?

Anadolu Üniversitesi bahar dönemi sınavları için giriş belgelerini erişime açtı. AÖF bahar dönemi sınavları online mı olacak, yüz yüze mi olacak, sınavlar ne zaman yapılacak? AÖF bahar dönemi sınavlarına ilişkin detaylar haberimizde.

ATA AÖF 2022 Bahar Dönemi Sınav Tarihleri Açıklandı! Sınavlar Online mı Olacak?

Atatürk Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi (ATA AÖF) için beklenen bahar dönemi sınav tarihleri açıklandı. Bahar dönemi sınavları online mi olacak, yüz yüze mi? İşte yapılan açıklama...

Anadolu AÖF 2022 Bahar Dönemi Kayıt Yenileme İşlemleri Uzatıldı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi resmi sitesinde yayımlanan duyuru ile 2022 bahar dönemi kayıt yenileme işlemlerinin uzatıldığı duyuruldu. Kayıt yenileme işlemleri ne zaman bitecek?

AÖF 2022 kayıt yenileme işlemleri başladı! AÖF kayıtları nereden yenilenecek? 2022 AÖF harç ücretleri

Üniversitelerin sömestr tatillerinin bitmesi için gerim sayım başlamışken, her üniversite kendi kayıt yenileme işlemleri için duyurular yapmaya başladı. Son duyuru AÖF’ten geldi. AÖF 2022 kayıt yenileme işlemleri başladı. İşte AÖF kayıt yenileme işlemlerine ilişkin haberin ayrıntıları…

AÖF Kayıt Yenileme 2022 Ne Zaman Yapılacak? AÖF Kayıt Yenileme Ücreti 2022 Ne Kadar?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF kayıt yenileme 2022 başladı. AÖF kayıt yenileme ücreti 2022 ne kadar? Kayıt yenileme işlemleri nasıl yapılacak ve ne zaman sona erecek?

ATA AÖF 2022 Güz Dönemi Bütünleme Sınavı Giriş Belgeleri Erişime Açıldı!

Binlerce ATA AÖF öğrencisinin merakla beklediği güz dönemi bütünleme sınavı giriş belgeleri yayımlandı. Bütünleme sınavı ne zaman yapılacak? Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Bahar dönemi kayıtları ne zaman başlayacak?

2022 AÖF Final Sınav Sonuçları Açıklandı! Sonuç Sorgulama Ekranı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) final sınavlarına ilişkin sonuçlar açıklandı. Sınav sonuçlarına nereden bakılacak?

2022 AÖF Final Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Gözler Sonuçlarda

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF), 2022 sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Sınav sonuçlarına nereden bakılacak?

ATA AÖF Sınav Tarihleri Belli Oldu Mu? 2022 ATA AÖF Sınav Giriş Belgesi Nasıl Alınır? ATA AÖF Sınav Tarihleri…

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi öğrencilerinin yeni dönem sınav maratonu başlamak üzere. İşte ATA AÖF sınav tarihleri, başvuru ekranı ve giriş belgesi ekranı…