Aile Bakanlığı Haberleri

Aile Bakanlığı Haberleri

Aile Bakanlığı 1805 Personel Alımı KPSS 2022/4 Tercih Sonuçları ÖSYM Tarafından Açıklandı!

KPSS 2022/4 ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sözleşmeli personel alım ilanına ilişkin yerleştirme sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı.

Aile Bakanlığı Tarafından 419 Şehit Yakını, Gazi ve Gazi Yakını Ataması Yapıldı

Kamu kurum ve kuruluşlarına 419 şehit yakını, gazi ve gazi yakını ataması gerçekleştirildi. Atama töreninde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık konuşma yaptı.

KPSS 2022/4 Tercih Kılavuzu Yayımlandı: Aile Bakanlığı Personel Alımı Tercihleri Başladı!

ÖSYM resmi sitesinde yayımlanan duyuru ile KPSS 2022/4 tercih kılavuzu yayımlandı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na alınacak personeller için tercih süreci başladı.

Vahşice Öldürülmüştü: Aile Bakanlığı'ndan Sıla Şentürk Hakkında Açıklama Geldi

Giresun'da, 16 yaşındaki Sıla, ailesi tarafından zorla nişanlandırıldığı iddia edilen H.C.G tarafından boğazı kesilerek vahşice öldürüldü. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan Sıla Şentürk olayına ilişkin açıklama geldi.

Bakan Yanık Talimat Verdi: Aile Bakanlığı'nda Görevde Yükselme Sınavı Açılıyor

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Bakan Derya Yanık'ın talimatıyla Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı açacağını duyurdu. Sınavın 2022 yılının ikinci döneminde açılması bekleniyor.

Aile Bakanlığı KPSS'li-KPSS'siz SYDV Personel Alımı 2022 İlanı Yayımlandı: Kimler Başvuru Yapabilir?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarında görevlendirilmek üzere KPSS'li, KPSS'siz SYDV personel alımı 2022 ilanları yayımlandı.

Aile Bakanlığı'ndan Son Dakika Açıklaması: Kamuya Engelli Atamaları Ertelendi!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sosyal medya hesabından yapılan açıklama ile kamuya engelli atamalarının ertelendiği duyuruldu. Kamuya engelli vatandaşların atamaları ne zaman yapılacak?

Aile Bakanlığı: Nafaka Süresiz Değil Sorun Uygulamadan Kaynaklı

Geçtiğimiz günlerde süresiz nafakanın kaldırılması için çalışmalar başlatılmıştı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, mevcut sistemde nafakanın zaten süresiz olmadığını, sorunun uygulamadan kaynaklandığını açıkladı.

Aile Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı (GYS) Yapacak mı? Bakan Derya Yanık Açıkladı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, basın mensupları ile yaptığı toplantıda, Aile Bakanlığı personelleri için Görevde Yükselme Sınavı (GYS) yapılıp yapılmayacağına da değindi.

Aile Bakanlığı 4175 ASDEP Kamu Personeli Alımı başvurular başladı! Başvuru şartları neler? Başvuru nasıl yapılır?

2022 yılı içerisinde ki kariyer planlamasını kamu kurum ve kuruluşlarının açacakları kadro ilanlarına göre şekillendirmiş olan adayları sevindirecek olan haber, geçtiğimiz günlerde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından verilmişti. Bakanlığın ilanına başvurular bugün itibari ile başladı.

Ağustos 2021 Evde Bakım Parası Yatan İller! 23 Şehre Ödeme Yapıldı İl İl Tüm Liste

13 Ağustos Cuma evde bakım parası yatan iller listesi belli oldu. 23 şehre ödeme yapan Aile Bakanlığı birimlerinin, ödeme yaptıkları tüm şehirlere dair güncel tablo haberimizde.

Elektrik Faturası Çok Gelenler! 4 Kişilik Aileye 114 TL, 5 Kişilik Aileye 137 TL Verilecek

Aile Bakanlığı'nın 2021 yılı elektrik faturası destek programları kapsamında vatandaşlara her ay 137 TL'ye ulaşan fatura desteği sağlanacak.