Eşten Dosttan Borç Almaya Son! Denizbank 55 Bin TL'lik SMS Kredisi Hizmetini Başvurulara Açtı!

Gündelik hayat hizmetlerinin çeşitli faktörler çerçevesinde giderek pahalılaşması, vatandaşların alım güçlerinin düşmesine ve bun bağlı olarak da en temel ihtiyaçların bile nakit ile karşılanamamasına sebep oldu. Vatandaşların daha fazla mağdur olmalarına göz yummak istemeyen Denizbank, yeni dönemin SMS kredisi hizmetini başvurulara açtı. İşte Denizbank’ın SMS kredisi hizmetine ilişkin ayrıntılar…

Eşten Dosttan Borç Almaya Son! Denizbank 55 Bin TL'lik SMS Kredisi Hizmetini Başvurulara Açtı!

Ekonomi alanında yaşanan olumsuz gelişmelere Rusya- Ukrayna savaşının getirilerinin de eklenmesi, gündelik hayatta birçok sektörden satın alınan hizmetlere ve ürünlere yüksek oranlı zamların yapılmasına sebep oldu. Gıdadan akaryakıta, barınmadan ısınmaya pek çok sektörde gözlenen fiyat artışları vatandaşların alım gücünün düşmesine ve buna bağlı olarak da nakit ihtiyacının artmasına sebep olurken, vatandaşların yüzlerini bir nebze olsun güldürecek olan haber, Denizbank’tan geldi.

Özel banka statüsünde hizmet veren bankalardan biri olan Denizbank, kamuoyu ile paylaşmış olduğu SMS kredisi hizmeti için banka şubelerine ya da ATM noktalarına gidilmesine gerek olmadığını, telefon aracılığı ile dakikalar içerisinde nakit desteği alınabileceğini bildirdi.

Denizbank’tan 55 Bin TL’lik Kredi Hizmeti!

Yeni yıla girilmesi ile birlikte düzenlemiş olduğu kredi kampanyaları ve emekli kampanyaları ile bankacılık sektöründe adından söz edilmesini sağlayan özel bankalardan biri olan Denizbank, son dakika açıklaması yaparak nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için yepyeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu.

Denizbank’ın “SMS Kredisi” ismini verdiği hizmeti için kredi üst limiti 55 bin TL olarak belirlendi. Hizmetten yararlanmak isteyen vatandaşlar için kredi detaylarını paylaşan banka, kredinin azami vade sayısının 36 ay, aylık faiz oranının ise yüzde 2,47 olduğunu bildirdi.

Denizbank SMS Kredisi Örnek Hesaplama Tablosu

Eşten Dosttan Borç Almaya Son! Denizbank 55 Bin TL'lik SMS Kredisi Hizmetini Başvurulara Açtı!

Denizbank, geliştirmiş olduğu yeni SMS kredisi hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar için örnek hesaplama tablosunu yayınladı. Banka söz konusu hizmetinden 10 bin TL tutarında nakit desteği almak isteyen vatandaşlar için ödenecek aylık taksit tutarını 455,58 TL olarak hesapladı.

Denizbank SMS Kredisi Başvurusu 2022

Denizbank tarafından geliştirilmiş olan SMS Kredisi hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşların, cep telefonlarının mesajlar kısmından bir boşluk bırakarak sırası ile KREDİM, T.C. kimlik no, doğum tarihi (ay/gün/yıl) bilgilerini yazmaları ve 3280’e kısa SMS göndermeleri gerekmektedir.