Enpara.com ayda 395 lira taksitle 10 bin TL kredi veriyor!

Enpara.com hazırladığı yeni bir kampanya ile dosya masrafsız 10 bin TL krediyi aylık 395 TL taksitle ödenebiliyor.

Finans 07.10.2021 - 15:17 07.10.2021 - 15:17

Kiraların yükselmesi, giyim ve gıda ürünlerindeki fiyat artışı, okul masrafı derken nakite sıkıştıysanız Enpara.com kredisi imdadınıza yetişiyor.  Enpara.com İhtiyaç Kredisi’ni en az 1.000 TL, en fazla 50.000 TL olarak, 1 aydan 36 aya kadar vadelerle kullanabilirsiniz.

Enpara.com İhtiyaç Kredisi’nde hiçbir masraf, ücret veya komisyon yoktur. Bu sayede çok az bir faiz ile Enpara.com İhtiyaç Kredisi’ne sahip olabilirsiniz. 

Enpara.com’dan ihtiyaç kredisi alabilmeniz için kredi başvurusunda bulunmanız ve başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi gerekiyor. Mevcut Enpara.com müşterileri Enpara.com İnternet veya Cep Şubesi’nden, henüz Enpara.com müşterisi olmayanlar ise  https://www.qnbfinansbank.enpara.com/krediler/ihtiyac-kredisi adresinden başvuru yapabilmektedir. Başvuru sırasında sizden herhangi bir belge, kefil ya da teminat istenmez.

Kredi başvuruları ortalamada birkaç dakika içerisinde, en geç 8 iş saati içerisinde, değerlendirilerek sonuçlanmaktadır. Eğer Enpara.com müşterisiyseniz değerlendirme sonucunun olumlu olması durumunda internet veya cep şubesinden kredi ödeme planınızı ve sözleşmesini onaylayarak kredinizi anında kullanabilirsiniz. Eğer Enpara.com müşterisi değilseniz, öncelikle Enpara.com müşterisi olmanız gerekiyor.

Enpara.com'un hazırladığı kampanya kapsamında 10 bin TL'lik kredi 36 ay vade ile ayda 395 TL ile ödenebiliyor.

enpara.com-ihtiyac-kredisi