Enpara yeni müşterilere referans olanlara 50 TL para veriyor

Enpara.com uygulaması üzerinden “Bizi tavsiye edin” adımından her bir Enpara.com tavsiyesi için 50 TL para vereceğini açıkladı. Üstelik kampanyadan yararlanmak için herhangi bir limit de bulunmuyor. Ne kadar çok arkadaşınızı Enparalı yaparsanız o kadar çok kazanabilirsiniz.

Finans 04.11.2021 - 15:43 04.11.2021 - 15:43 Mustafa Çokyaşar

Enpara, 1 Ekim 2021 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Enpara.com uygulamasında “Bizi tavsiye edin” adımından her bir Enpara.com tavsiyesi için Yedikule Hayvan Barınağı’nda yaşayan 2 hayvan dostuna, hem sizin hem de Enpara.com’u tavsiye ettiğiniz kişinin adına mama bağışı yapacağını açıkladı. 

Ayrıca, Enpara.com Kredi Kartı’nı tavsiye ederek Enparalı olmasını sağladığınız her bir kişi için de size 50 TL nakit ödül kazanabiliyorsunuz.

Kampanya kapsamında 50 TL nakit kazanabilmek için:

  • Uygulama üzerinden  “Bizi tavsiye edin” adımına girmeniz ve “Tanıdığım kişilere” veya “Tanıdığım kişilere (Kredi kartı için)” seçeneğinden birini seçmelisiniz,
  • Açılan ekranda yer alan ve size özel olarak oluşturulan başvuru linkini “Paylaş” butonunu kullanarak WhatsApp, Telegram, SMS, Messenger veya e-posta yoluyla paylaşmanız,
  • Enparalı olmalarını tavsiye ettiğiniz kişilerin gönderdiğiniz linki kullanarak Enpara.com’a başvurmaları ve Enparalı olduktan sonraki bir aylık dönemde Enpara.com’u kullanmaya başlamaları durumunda hesabınıza her bir kişi için 50 TL para yatırılacak. 

Kampanya boyunca kazanılan paralar her ayın  7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabına yatırılmaktadır. Yatırılan parayı başka bir hesaba FAST, EFT yada havale yoluyla başka bir hesaba aktarabilir, fatura ödeyebilir, kart geçen herhangi bir yerde harcabilir, altın ya da döviz alabilirsiniz. Eğer hiçbirini yapmak istemiyor parayı nakit olarak almak istiyorsanız TEB, Denizbank ve Finansbak bankamatiklerinden parayı çekebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kampanyaya katılırken tavsiye edilen kişinin sizin tavsiyenizden önce Enparalı olamamasına dikkat etmek ve uygulama üzerinden arkadaşınızı davet göndermek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@