En uygun konut kredisi arayanlara ICBC fırsatı geldi!

En uygun konut kredisi faiz oranını arayanlar için ICBC müthiş fırsatı duyurdu. Yüzde 2,07 faiz oranıyla krediden hemen başvuru yaparak faydalanabilirsiniz.

En uygun konut kredisi arayanlara ICBC fırsatı geldi!

Kendi evinize sahip olmak isterseniz ICBC bankasından konut kredisi kullanabilirsiniz. Bu kredi sayesinde kira öder gibi kendi evinize sahip olursunuz. Kredi kullanmak isteyen kişilerin belirli şartları yerine getirmesi istenmektedir. Bu şartları yerine getiren kişiler başvurularını yaparak değerlendirmeye alınırlar. Başvurunun olumlu değerlendirilmesi için kişilerin kredi notuna, borç durumuna ve gelir durumuna bakılır. Yüksek kredi oranı kredi onaylanma şansını en yükseğe çıkarır. Ödemelerin düzenli yapılması kredi notunu yükseltir.

ICBC Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kendi evinize sahip olmak için başvuruyu en yakın banka şubelerinden yapabilirsiniz. Bulunduğunuz yerden başvuru yapmak için telefonlarınızdan 444 00 50 numarasını arayabilirsiniz. Banka başvurunuzu yaptıktan sonra inceleme yapar ve bu incelemeye göre sizden ek belge ve teminat isteme hakkına sahiptir. Bankaya başvuru yaparken mutlaka en geç 3 ay öncesinde ödenmiş fatura ibraz etmeniz gerekir. Doğalgaz, su ve elektrik faturaları ibraz edilebilir. Azami kredi limiti ekspertiz değerlendirmesi yapıldıktan sonra belirtilmektedir. Yeni Evim Kredisiyle siz de evinizin sahibi olun.

ICBC Konut Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

Banka %2,07 faiz oranı üzerinden kredi kullandırmaktadır. Bankadan kredi kullanmak isteyen kişilerin erken ödeme yapması halinde erken ödeme ücreti ödemesi gerekir.

ICBC En Fazla Ne Kadar Konut Kredisi Veriyor?

Bankanın yeni evim kredisinden faydalanmaya başlamanız için evin ekspertiz değerinin en çok yüzde 80’ine kadar miktar olarak talepte bulunabilirsiniz. Geri ödeme planını kendi bütçenize göre oluşturma imkanınız olacak. Kredi vadesi boyunca adınıza hayat sigortası düzenlenecektir. Esnek ödeme koşulları sayesinde kredi geri ödemesini yaparken zorlanmayacaksınız. Banka kredi kullanıma karşılık sizden teminat olarak konut üzerine gayrimenkul ipoteği konmasını ister.

ICBC Konut Kredisi En Uzun Vade Oranı Ne Kadar?

Konut kredisi için en çok vade süresi 120 ay olarak belirlenmiştir. 150 bin TL değerinde krediyi 120 aylık vadeyle kullanmanız halinde aylık 3 bin 395 TL taksit ödemeniz gerekir. Bu tutar bankanın güncel faiz oranı olan %2,07 üzerinden hesaplanmıştır. Bu hesaplamaya göre toplam maliyet 409 TL olacaktır.