En Az Lise Mezunu Olanlar Başvurabilecek! 1140 Güvenlik Görevlisi Alım İlanı İŞKUR'da Yayımlandı

İŞKUR aracılığı ile Türkiye genelinde güvenlik görevlisi alımı 2022 ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre en az lise mezunu 1140 güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Başvuru şartları ve diğer detaylar...

En Az Lise Mezunu Olanlar Başvurabilecek! 1140 Güvenlik Görevlisi Alım İlanı İŞKUR'da Yayımlandı

İŞKUR kamuya ve özel sektöre memur, personel, işçi alımlarına 2022 yılında da devam ediyor. İŞKUR üzerinden en çok başvuru yapılan ilanlardan bir tanesi de güvenlik görevlisi alım ilanları. 7 Mart 2022 tarihi itibariyle İŞKUR üzerinden farklı illerde, farklı firmalarda görevlendirilmek üzere 1.140 güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Alım yapılacak personeller, Kocaeli, Muğla, Yalova, İstanbul, Van, Samsun, Rize Trabzon, Kocaeli, Eskişehir, Mersin, İzmir, Erzurum, Ankara, Aydın, Malatya, Adıyaman, Aksaray, Gaziantep, Çorum, Sakarya başta olmak üzere pek çok ilde görevlendirilecek.

Haber

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANINA BAŞVURU ŞARTLARI

Özel Güvenlik Kimlik Kartı ve Sertifikasına sahip olmak
Bazı firmalar için tercihen son 1 aydır SGK'sız olmak
Adli sicil kaydı bulunmamak
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak
Erkek adaylar için en az 1.70 cm ve üzeri boyda olmak
Esnek çalışma saatlerine uygun olmak
Vardiyalı çalışmaya engel durumu olmamak
Kişisel hijyen ve dış görünüşe önem veriyor olmak
Diksiyonu düzhün olmak
Takım çalışmasına yatkın olmak
İletişim becerileri gelişmiş olmak
Kamu haklarından mahrum olmamak

En az lise ve dengi okul mezunu olmak, görevini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak ve İŞKUR'a kayıtlı işsiz olmak da adaylarda aranılan şartlar arasında yer alıyor.

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN YAPILACAK

Güvenlik görevlisi alım ilanları farklı firmalar tarafından yayımlandığı için ilanlara son başvuru tarihleri de değişiklik gösteriyor. Açık iş ilanları sekmesinden güvenlik görevlisi alım ilanlarına girdikten sonra başvuru şartlarını taşıdığınız ya da yaşadığınız ilde yayımlanan ilana başvuru yapabilirsiniz.