Vakıfbank 45 Bin TL'ye 2. El Araba 58 Bin TL'ye 3+1 Daire Satıyor! İlk Teklif Fiyat Listesi

Vakıfbank kendisine ait olan gayrimenkulleri Mayıs ayında da satmaya devam ediyor. Elektronik olarak başvuru yapabilecek olan vatandaşlar bankadan ister daire ister ikinci el araba alabilecekler. Mayıs ayı satış listesini haberimizde ele aldık.

Vakıfbank 45 Bin TL'ye 2. El Araba 58 Bin TL'ye 3+1 Daire Satıyor! İlk Teklif Fiyat Listesi

Banka gayrimenkul satış ilanları kapsamında Vakıfbank hem 3+1 daireler hemde 2. el arabalar satıyor. 

Mayıs ayının ilk haftasında ramazan bayramı öncesinde ilan edilen duyurular kapsamında bankanın satış listesinde çok sayıda satış ilanı bulunuyor. ev veya araba alacaklar için Vakıfbank'ın güncel satış listesini sizlerle paylaşıyoruz. 

VAKIFBANK BANKA GAYRİMENKUL SATIŞI

Vakıfbank tarafından satışa çıkarılan gayrimenkuller iki şekilde vatandaşlara duyuruluyor. Birinci duyuru bankanın araç satış ilanlarından oluşuyor. 

İkinci duyuru ise bankanın gayrimenkullerinden oluşuyor. Ancak gayrimenkullerde kendi içerisinde farklı türlere ayrılıyor. Apartman dairesi, müstakil ev, bahçeli ev, işyeri, ofis, mağaza, apartman, dükkan, tarla, arsa, arazi diye ayrılan satış ilanlarında onlarca gayrimenkul satışa çıkarılıyor. 

Vakıfbank'ın ilan ettiği satış listesinde yer alan gayrimenkuller hakkında bilinmesi gereken en önemli detaylardan bir tanesi de satış ilanlarının yurdun dört bir yanında yer alması. Türkiye'nin hemen hemen tüm şehirlerde gayrimenkul satışı yapan banka, çok sayıda da ilçe merkezinde gayrimenkul satıyor. 

ARABA ALACAKLAR İÇİN LİSTE

Araba alacaklar için Vakıfbank araç listesi kısa süre önce güncellendi. Satış listesinde duyurulan ve satışı yapılan araçların listeden kaldırılmasının ardından tek bir marka ve modelde araç satış ilanı kaldı. İşte 45.000 TL fiyatla satışa çıkarılan o araç.

EV ALACAKLAR İÇİN FİYAT LİSTESİ

Farklı şehirlerde yer alan gayrimenkuller adına ilan edilen duyurular kapsamında ev almak isteyenler için bazı konut satış duyurularını derledik. Duyurularda 3+1 dairelerin yanı sıra 1+0, 2+0, 1+1, 2+1, 4+1, 5+1, 7+1 daireler bulunuyor. 

VAKIFBANK'TAN ARAÇ VE DAİRE ALINIR?

Vakıfbank tarafından satışa çıkarılan ikinci el araç ve daireler dair listeler sürekli güncelleniyor. 

Vatandaşlar bankadan ev veya araba almak isterlese bu ilanları sürekli takip etmeliler. Bankanın resmi sitesinden ilan edilen satış duyurularına başvuru yapacak olanlar ister banka şubelerinden isterlerse de bankanın internet sayfasından teklif verebilirler. 

Teklif sunan vatandaşların ihale sonunda en yüksek teklifi vermeleri durumunda ise satış tamamlanacak. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@