180 Ay Vadeli Hemen Teslim Konut Satışı TOKİ'den! 35 Şehir Listede

TOKİ Başkanlığı esnek ödeme seçenekleri ile 35 şehirde konut satışı yapacağını ilan etti. Kurum tarafından yayımlanan duyuru kapsamında satışların ihale usulü ile olacağı ve vatandaşların 180 ay vade ile konut alabilecekleri bildirildi.

180 Ay Vadeli Hemen Teslim Konut Satışı TOKİ'den! 35 Şehir Listede

TOKİ Başkanlığı'nın yeni dönem konut satış duyurusunda 35 şehir yer alıyor. 

Haziran ayı içerisinde konut satışları için bir ihale gerçekleştirecek olan TOKİ Başkanlığı düşük peşinat ve yüksek vadeil ödeme planları ile hemen teslim konut satışları yapacak. İşte konut satışı yapılacak olan o şehirler ve ödeme planları. 

TOKİ BAŞKANLIĞI'NDAN KONUT SATIŞLARI

Haziran ayı içerisinde konut almak isteyenler için Toplu Konut İdaresi Başkanlığı resmi sitesinden yayımladığı duyurusunda toplam 139 daire satışı yapacağını bildirdi. 

Farklı illerde yer alan ve tamamlanmış projelerden yapılacak konut satışları ihale usulü ile olacak. Konut satışları için önceden TOKİ'ye başvuruda bulunacak olan vatandaşlar daha sonra 16 Haziran ve 17 Haziran tarihlerinde ihaleye katılıp teklif verecekler. 

TOKİ'nin Konut Satışı Yapacağı 35 Şehir

139 daireyi satışa çıkaran TOKİ konut satışlarının Alıcılar, Aksaray, Adana, Ankara,  Antalya, Balıkesir, Batman, Bilecik, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Edirne, Erzincan, Eskişehir, Giresun, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Niğde, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tokat ve Uşak illerinde olacağını bildirdi. 

EV ALACAKLARA SUNULAN ÖDEME PLANLARI 

TOKİ'den ev alacaklara özel olarak sunulan ödeme planı düşük peşinat ve uzun vade. 

Bu kapsamda müşteriler ödemelerini yüzde 10 ile yüzde 25 peşinat ödemesi şeklinde yapabilecekler. geri kalan tutar ise ödeme planları kapsamında 24 aydan 180 aya uzanan vadelerle yapılabilecek. Talep edenler peşinat ödemelerini daha fazla da yapabilirler.

BAŞVURU TARİHLERİ

İhale işlemleri 16 Haziran ve 17 Haziran tarihleri yapılacak. İsteklilerin bu tarihe kadar başvurularını yapmaları gerekiyor. Başvurular için detaylı bilgi ise "www.toki.gov.tr" ile "www.emlakyonetim.com.tr" internet adreslerinden ve "444 86 54" numaralı telefondan ulaşılabilecek. Başvurular Ziraat Bankası üzerinden yapılacak. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@