EKPSS ile kamu personeli alımı yapılacak: Bu şartları sağlamanız yeterli!

Burdur ve Eskişehir Şeker Fabrikalarına EKPSS ile ön lisans mezunu personel alımı yapılacak. İşte adaylarda aranan şartlar ve başvuru sürecine dair bilinenler...

İlan 12.10.2021 - 23:12 12.10.2021 - 23:12

Ankara Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü, Burdur ve Eskişehir Şeker Fabrikalarında çalıştırılmak üzere EKPSS ile 2 engelli (önlisans mezunu) sürekli işçi alımı yapacağını açıkladı. İlana başvuracak adaylarda aranan kriterler ve başvuru sürecine ilişkin bilgiler de İlan Gov'da yayımlanan ilan ile paylaşıldı.

Buna göre; Burdur'daki kadro İnşaat Teknikeri alımı, Eskişehir'deki kadro ise Ambar/Depo Görevlisi alımı için açıldı.İnşaat Teknikeri adaylarının İnşaat Teknolojisi, Ambar/Depo Görevlisi adaylarının ise İşletme Yönetimi, Lojistik, Muhasebe, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Maliye, Büro Yönetimi, Halkla İlişkiler veya Pazarlama bölümlerinden mezun olmaları gerektiği vurgulandı. Ayrıca 35 yaşını doldurmuş adayların ilana başvuru yapamayacağı da hatırlatıldı.

Kriterleri sağlayan adaylar, başvurularını 14 Ekim 2021 Perşembe gününden itibaren, İŞKUR İl Şube Müdürlükleri ya da e-şube üzerinden yapabilecekler.