Ziraat Bankası'dan Hopa, Borçka Ve Arhavi İlçelerinde Yaşayan Vatandaşlara Destek

Ziraat Bankası, Hopa, Borçka ve Arhavi İlçelerinde yaşanan sel felaketinden etkilenen müşterilerin kredilerinde erteleme ve yapılandırma imkanı sağlandığını bildirdi.

Haberler 10.09.2015, 15:46
Ziraat Bankası'dan Hopa, Borçka Ve Arhavi İlçelerinde Yaşayan Vatandaşlara Destek

ANKARA(ANKA) -Ziraat Bankası, Hopa, Borçka ve Arhavi İlçelerinde yaşanan sel felaketinden etkilenen müşterilerin kredilerinde erteleme ve yapılandırma imkanı sağlandığını bildirdi.

Ziraat Bankası, Hopa, Borçka ve Arhavi İlçelerinde yaşanan sel felaketinden etkilenen müşteriler için sağlanan erteleme ve yapılandırma imkanlarına ilişin bir açıklama yaptı. Açıklamaya göre,  24 Ağustos tarihinde Hopa, Borçka ve Arhavi ilçelerinde meydana gelen üzücü sel felaketinde derin üzüntülere sebebiyet veren can kayıplarının yanı sıra, sosyal ve ekonomik hayatın da olumsuz etkilenmiş olması nedeniyle, müşterilerin mağduriyetlerinin hafifletilmesi ve ilçe ekonomilerine destek olunması amacıyla, sel felaketinden etkilenen bölgedeki müşterilerimizden direkt mal kaybı yaşadığı resmi makamlarca belgelenenlerin talep etmeleri halinde tüm kredilerinin (Bakanlar Kurulu Kararı ile kullandırımı yapılan sübvansiyonlu tarımsal kredi ürünleri hariç) felaketten etkilenme derecelerine göre belirlenecek sürelerde maksimum 6 aya kadar faizsiz olarak, sonrasında ise faizli olarak 60 aya kadar yapılandırılabilmesi, sel felaketinden doğrudan etkilenmeyen müşterilerimiz için ise bir yıla kadar ödemesiz dönemi olan, ödemesiz dönem içinde oluşacak faiz dahil toplam alacağın 60 aya kadar uzayabilecek vadelerde yapılandırılabilmesi imkânları sağlandı.

Banka’dan yapılan açıklamada, Hopa, Borçka ve Arhavi ilçelerinde yaşayan vatandaşlardan vefat edenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Artvin halkına baş sağlığı ve geçmiş olsun dilekleri iletildi. (ANKA)

(AR/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@