Ziraat Bankası'ndan Bayram Öncesi Kredi! 10.000 TL Hesapta

Ziraat Bankası müşterilerine ihtiyaç kredisi sağlıyor. Bankanın son açıkladığı faiz oranları, vade imkanı ve geri ödeme erteleme seçenekleri ile müşteriler nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Ziraat Bankası'ndan Bayram Öncesi Kredi! 10.000 TL Hesapta

Ziraat Bankası,Ramazan Bayramı öncesinde nakit ihtiyacı olan müşterilerine avantajlı faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sağlıyor. Kamu çalışanlarına, özel sektörde çalışanlara, emeklilere ve aylık düzenli geliri olan herkese sağlanan ihtiyaç kredisinde vatandaşlar ihtiyaçlarını giderebiliyorlar. 

Peki Ziraat Bankası hangi koşullarda taşıt, ihtiyaç ve konut kredisi kullanımı sağlıyor? İşte kredi kullanacaklar için tüm o imkanlar. 

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

Ziraat Bankası tüm çalışma gruplarında en fazla maaş müşterisi olan bankaların başında geliyor. Maaşını Ziraat Bankası'ndan alan yada Ziraat Bankası ile çalışan müşteriler kredi ihtiyaçlarında ilk olarak bankanın sunduğu olanakları araştırıyorlar. 

Kredi kullanacak olan kişinin kendi durumu dışında, kullanılacak kredi türüne, ödeme seçeneklerine, kişinin mesleğine göre çok özel kredi olanakları sağlanabiliyor. Ziraat Bankası, Ramazan ayı içerisinde bayram öncesinde de müşterilerinin kredi taleplerini birden fazla kredi paketi ile karşılıyor. Bankanın özel kredi paketlerinin dışında ayrıca her müşteri için geçerli olan standart kredi paketinde de ek seçenekler sunuluyor. 

İster yüksek limitli ister düşük limitli kredi kullanacaklar için Ziraat Bankası'nın sunduğu o imkanlar. 

FAİZ ORANI, VADE SÜRECİ, ÖDEME KOLAYLIKLARI

Ziraat Bankası'nın kampanyalı ihtiyaç kredisi paketleri ve kampanyalı olmayan standart kredi paketlerinde faiz oranları birbirine çok yakın seviyede yer alıyor. Öyle ki bankanın şu dönemde sunduğu kampanyalı kredilerinde faiz oranı yüzde 1.51 olarak uygulanıyor. Standart kredi paketinde uygulanan faiz oranı ise yüzde 1.54 olarak açıklandı. 

Ziraat Bankası müşterilerine kısa veya uzun vadeli ödemelerde vade farkı uygulamıyor. Tüm ödeme seçeneklerinde faiz oranı aynı kalıyor. 

İhtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler aylık gelir durumlarının yeterli olması ve kredi puanlarının yüksek olması durumunda 100.000 TL'ye kadar kredi kullanabilecekler. Bankanın kullanılacak krediler için sağladığı en uzun vade 36 ay olarak uygulanıyor. Bunun dışında müşterilerin taleplerine göre esnek ödeme seçenekleri mevcut. 

10.000 TL Kredi Ödeme Planı

10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan bir müşteri ödemelerini 36 ay vade ile yapabilir. Ziraat Bankası'nın uyguladığı yüzde 1.54 faiz oranıyla 10.000 TL kredi aylık 382 TL taksitle ödenir. Kredinin yıllık maliyeti yüzde 25 seviyesindedir. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@