Ziraat Bankası 53 Bin TL'ye 2. El Otomobil 71 Bin TL'ye 3+1 Apartman Dairesi

Ziraat Bankası kendisine ait olan araç ve apartman dairelerini satıyor. Mayıs 2021 ve Haziran 2021 ilanları kapsamında Ziraat Bankası tarafından satışa çıkarılan gayrimenkuller arasında 53 Bin TL'ye 2. El Otomobil 71 Bin TL'ye 3+1 Apartman Dairesi yer alıyor.

Ziraat Bankası 53 Bin TL'ye 2. El Otomobil 71 Bin TL'ye 3+1 Apartman Dairesi

Ziraat Bankası kendisine ait gayriemenkullerin satışına devam ediyor. Kendisine ait olan evleri, arsaları, işyerlerini, arazileri ve otomobilleri satan banka, çok sayıda duyuru yayımladı. Konut satışı için çok sayıda duyusu yayımlayan Ziraat Bankası'nın araç satış ilanları da bir seviyenin üzerinde. 

ZİRAAT BANKASI GAYRİMENKUL SATIŞLARI

Banka gayrimenkullerinin satışlarına dair duyurularda, bankalar kendilerine ait olan çeşitli özelliklerdeki taşınır ve taşınmazları ihaleye çıkarırlar. 

Belirli bir süre ihalede kalan gayrimenkullere ihaleye başvuruda bulunup en yüksek teklifi verenlere satılır. Ancak çoğu banka gayrimenkulü ilk teklif fiyatına satılır. Satış rakamları piyasa ortalamasının daha altında olabilir. Ayrıca bankalar gayrimenkul satışlarında ek kampanyalar uygulayabilirler. 

Son yayımlanan duyurulara göre Ziraat Bankası'da müşteriler için çok sayıda gayrimenkul satış duyurusu yayımladı. Ziraat Bankası'nın gayrimenkul satış listesine bakıldığında en fazla ilan 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşuyor. Bunun yanında bahçeli ev, dubleks evler, villa, köy evi satışları da mevcut. Bankadan araç almak isteyenler için binek ikinci otomobillerin yanında otobüs, minibüs, kamyonet, tarım araçları da bulunuyor. 

BANKA KREDİSİ FIRSATI DA VAR

Bankaların gayrimenkul satış ilanlarına başvuru yapacak adaylara sağlanan bir diğer imkan ise kredi olanakları. 

Ziraat Bankası kendi bünyesinden ev, araba, arsa, işyeri ve benzeri gayrimenkul alımı yapacak olan müşterilerine kredi olanağı sunuyor. Ev alacak olanlara avantajlı oranlar ile konut kredisi sağlayan Ziraat Bankası araba alacaklar için de avantajlı oranlar ile taşıt kredisi sunuyor. 

Bazı dönemlerde bankalar gayrimenkul satışları kapsamında düşük faiz ve daha esnek ödeme seçenekleri ile kampanya da sağlayabiliyorlar. Vatandaşlar gayrimenkul alımları öncesinde bankalardan bilgi alarak kredi olanaklarını öğrenebilirler. 

GÜNCEL SATIŞ İLANLARI

Bankaların genel gayrşmenkul satış ilanları ile kredi olanaklarında dair detayları aktardık. Genel bilgilerin dışında Mayıs ayı sonu, Haziran ayı başı itibariyle geçerli olan Ziraat Bankası ev ve araba satışlarını da paylaşıyoruz. İşte örnek satış duyuruları. 

53.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla Araç Satış Listesi

71.250 TL'ye 3+1 Daire ve Diğer İlanlar

ZİRAAT BANKASI'NDAN EV ALMAK İSTİYORUM NE YAPMALIYIM?

Ziraat Bankası'ndan ev almak isteyen müşteriler bankanın web sitesinden satış ilanlarına ulaşabilirler. Ev ve araba satış duyurularını inceleyecek olan vatandaşlar fiyatı uygun ilan bulduklarında başvurularını banka şubelerinden yapabilirler. Ziraat Bankası müşterisi olanlar ise başvurularını internet bankacılığı üzerinden tamamlarlar. Başvuru işlemlerinin ardından ise vatandaşlar ev veya arabalar için teklif verebilirler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@