Yüzde 0 Maliyetli, Faizsiz Kredi İNG Bank'tan! 5000 TL Limit, 12 Ay Vade

İNG Bank yeni bir kredi kampanyası başlattı. 5000 müşteri ile sınırlı kredi kampanyası ile müşterilere 5000 TL ihtiyaç kredisi sağlanıyor. Yüzde 0 yani faizsiz sağlanacak kredi ile müşteriler ihtiyaçlarını çok uygun ödeme planıyla giderme şansını yakalıyorlar.

Yüzde 0 Maliyetli, Faizsiz Kredi İNG Bank'tan! 5000 TL Limit, 12 Ay Vade

İNG Bank yeni müşterilerine özel bir kredi sağlayacağını ilan etti. Banka müşterilerien yüzde 0 faizli kredi olanağı sağladığını bildirdi. 

Faizsiz kredi kullanmak isteyenler için bankanın resmi web sitesinden basın açıklaması yayımlandı. İNG Bank faizsiz kredi kullanım şartlarını açıkladığı basın açıklamasında ayrıca maliyet tablosunu da müşterileri ile paylaştı. 

İNG BANK'TAN FAİZSİZ KREDİ FIRSATI

İNG Bank tarafından sağlanan ihtiyaç kredisinde maliyet oranı yüzde 0. Banka sınırlı sayıda kişiye sağlayacağı hak ile sadece kredi tahsis ücreti olan 25 TL ve hayat sigortası maliyetleri ile 5000 TL ihtiyaç kredisi sağlayacak. 

Banka resmi sitesinden yayımladığı açıklamasında faizsiz kredi olanağından sadece 5000 kişinin faydalanacağını duyurdu. Son açıklanan rakamlara göre ise 1970 kişi halen kredi başvurusunda bulunabilecek. 

Kredi kullanımına ilişkin İNG Bank sitesinden aşağıda yer alan görsel ile birlikte "ING avantajları ile henüz tanışan yeni müşterilerimiz, ihtiyaç kredilerini %0 faizle kullanıyor." açıklamasında bulundu. 

İNG Bank 5000 TL faizsiz ihtiyaç kredisi kullanacaklar için ilan edilen kredi özellikleri müşterilerin kredi kullanım aşamasında yapacakları geri ödemelere dair tablo şu şekilde,

FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

* %0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından, henüz ING’li olmayan müşteriler, yeni müşteri olarak dijital kanallar yoluyla krediye başvurmaları halinde yararlanabilecekler. 

* İNG Bank müşterilerine yüzde 0 - faizsiz maliyetsiz kredi olanağı sunuyor. 

* Kredi kullanacak kişiler sadece 5000 TL limitten faydalanabilirler. 

* İhtiyaç kredisi için vade oranı 12 ay olarak açıklandı. 

* Kredi kullanımlarında hayat sigortası yaptırılacak.

* %0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyası belirtilen koşullarda başvuru yapan ilk 5.000 müşteri ile sınırlıdır.

* 5000 TL kredi kullanacak bir müşteri 25 TL kredi tahsis ücreti ödeyecek. 

MALİYET TABLOSU 12 AY VADELİ 5000 TL KREDİ

NASIL BAŞVURU YAPALIR?

İNG Bank ihtiyaç kredisi başvuruları bankanın web sitesinden yapılacak. Banka kredi kampanyasından yararlanacaklar için dijital kanallardan başvuru yapılması gerekiyor. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@